Ünlü olmak kaderde var mıdır?

Ben küçüklüğümden beri oyuncu olmakla hayal kurdum hep bu hayaller çok derinlerde bir yerde içimde, hep televizyona çıkmak istedim ve şu an yavaş yavaş önüm açılıyor gibi televizyona çıktım şarkı yarışmasına falan sanki yolum açılıyor gibi çok farklı şeyler yaşadım sizce kaderde var mıdır böyle bir şey? konuştugum herkeste sen ünlü olacaksın başarılı olacaksın diyor?

Güncellemeler:
Bu arada güzel sanatlarda okuyorum yani meslek sanat olucak zaten

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende hep istemisdir her firsatta konuyu aciyorum anneme normalde sıkı biri degil ama ulaşım sorun olacagi icin izin vermyor hayallerimin pesinden kosmak istiyorum be

0|0
    0|0
    • Benimki hep destek çıktı bu ülkede artık zor ünlü olmak sanat falan ama hayallerini asla bırakmıyacaksın yoksa hayat yaşamaya değmez, ben bu yoldan gidiyorum önümde yavaş yavaş açılıyor bir çok ünlü müzisyen ile muhattap oldum telefon numaraları falan var ama daha lise okuyorum bilmiyorum nasıl olucak ama istediğim şey oyunculuk dizi oyunculuğu

• Bendedaha liseyim muzige yetenegim yok ama bende oyuncu olmayi cok istiyorum insallah allah nasip eder ne diyelim 😂

• Tiyatro eğitimi al ve ajansalara başvur, yapabilecegin en iyi yöntem o:d

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...