GÜNEŞ'İN KIZLARI?

Gunes'in kizlari hakkinda ne dusunuyosunuz sizce nasil bir dizi hangi karakterleri seviyosunuz hangisinden nefret ediyosunuz neden?

Güncellemeler:
Olumsuz yorumlar yapmayiiin !!!

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gençleri öpüşmeye yiyişmeye sevgililerinin evinde kalmanın güzel birşey olduğunu göstermeye çalışan türk örf adetlerine uymayan dizilerden sadece biri

3|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum +1

• Pardonda kim sevgilisinin evinde kaldi o dizide ayrica ozenti olmayan genclerde neyin yanlis olup olmadigini ayirt edebilcek kapasitedeyse yapmazlar yinede yorumun icin saol

En İyi Kız Görüşü

• selinle aliyi. halukla güneşi severim. benim tarzım

0|0
    0|0
    • Nazliysa savasta tatli degillermi

• aynen. sen en çok onları mı seviyosun

• Hepsini seviyom ben :)

Erkekler Ne Diyor 8

• İrem türk dizilerinden nefret ediyorum sürekli aşk üzerine ve entrika kin kavga küfür ve ahlak kuralı olmayan igrenc dizilerimizi izlemiyorum. hadi konusu iyi olsa o ahlak olayını gectim dicem de oda yok konuda berbat olunca hepsi kötü oluyor bu yüzden yabancı dizileri izliyorum ilac gibi geliyor zekice diziler cekiyor adamlar.

0|0
    0|0
    • Oda senin gorusun :)

• Anladim :) onu izlemiyodum o yuzden yorum yapamiyorum :)

• bir kaç komik sahnesini izlemelisin youtube yaz leyla ıle mecnun komik sahneler diye gerisi gelir:) iyi gecelerrr

• İzlemem ama bizimkiler bakıyo bende arada bakıyorum asabi bir kız var o iyi :D

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir dizi bence

0|0
    0|0
  • Boş dizi

0|0
    0|0
  • Ayın kızları diye bir dizi olsaydı izlerdim ayın elamanı gibi göndermeli olurdu ama isimden kaybetti.

0|0
    0|0
  • Annelerini hiç sevmem

0|0
    0|0
  • bende mars ın oğluyum

0|0
    0|0
  • bir ara izliyordum irem hanım ama bıraktım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...