En çok hangi dizinin ilk bölümünü bekliyorsunuz?

1. Kösem

Muhteşem Yüzyıl'ın yapım şirketi TİMS tarafından Eylül ayında Star'ın için hazırlanan Kösem Sultan, Haseki Mahpeyker Kösem Valide Sultan'ın hayatını ve saray entrikalarını konu alıyor.

2. Aşk Kapıda

Konu belli değil.

3. Beyaz Gece

Konu belli değil.

4. Baba

Dizinin konusu, fakir bir aile babasının, Almanya'ya işçi olarak gidişinin sudan bahanelerle önlenmesi üzerine bir cinayeti suçsuz olduğu halde para karşılığı kendi üzerine alması ve hapiste geçirdiği onca yıldan sonra, serbest kalarak oğlunu mafyaya karışmış, kızını ise kötü yollara sapmış bir halde bulması, tüm bunlar sonucunda, hapse düşmesine sebep olan, karısına tecavüz eden, oğlunu mafyaya sokan adamdan intikam alma hırsıyla dolmasıdır. Fakirliği temel konu olarak ele alan ve duygusal bir tarza sahip bir dizidir.

5. Hayat Mucizelere Gebe

İnci, rutin bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı'ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de şoke edicidir. İnci zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

• 1. Kösem
    44% (4)0% (0)36% (4)Oy Ver
  • 2. Aşk Kapıda
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 3. Beyaz Gece
    11% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • 4. Baba
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 5. Hayat Mucizelere Gebe
    11% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Karar vermedim
    34% (3)100% (2)46% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• 1. Kösem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• karar vermedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Falling for challenge :D bu dizinin yeni bölümünü bekliyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...