İzlicek dizi kalmadı Diziönerin?

izlediğim diziler: the walking dead game of thrones prison break breaking bad teen wolf the vampire diaries true blood vikings supernatural spartacus flash: devam ediyor arrow: 4. sezonda bıraktım bunlardan başka dizi önerecek olursa sürükleyici böyle bir günde 10 bölüm izletecek dizilerden spartacus gibi

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• dexter

0|0
    0|0
    • ona biraz baktım da eski film olduğundan ilgimi çekmedi ama hannibal izliyodum bitirdiler

• friends izleyip sevmeme ihtimalin yok gibi bir şey ama true detective izlerken sabırlı bir insan olman gerek.

• belkide friends benim istediğim türde olmadığından beni cezbetmiyor ben daha çok vikings spartacus gibi istiyorum örneğin spartacus tarihi ve o zaman inanılan dinleri kısaca herşeyi içeriyor işin iyi yanıda tarihten dışarıya çıkılmamış sonu geldiğinde bitirilmiş ama yokluğunu çekmiyor değilim

Kızlar Ne Diyor 4

• american horror story

0|0
    0|0
  • shameless

0|0
    0|0
  • dexter izle

0|0
    0|0
  • The heirs

0|0
    0|0
    • pek ilgimi çekmedi

• herhalde çekik gözlüleri çok seviyosun ama ben hiç sevmem animelerdende nefret ediyorum :D

• :D :D evet korelileri seviyorum dizileri türk dizilerinden daha güzel oluyor animeleri bende sevmiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...