Bu kanal d deki kısmetse olur nasıl bir program ya anlayan var mı?

şimdi bu gelin ve damatlar ordamı tanıştı. nası sevdiler birbirlerini. yoksa çift olarakmı katıldılar yarışmaya. amac ne? nasıl eleniyo bunlar

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Orda tanisiyo herkes elemelerde pazar gunleri oluyo sanirsam erkekler kizlardan birini yaziyo kizlar erkeklerden birini ole hem erkeklerden hemde kizlardan biri eleniyo her hafta ve yeni iki yarismaci geliyo 1 kiz 1 erkek sacma aapan bir program ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anlarsan bize de anlat :D izlemiyorum öyle saçma programlar

0|0
    0|0
  • boş iş. tek anladığım bu.

0|0
    0|0
  • Malca bisey, yavskca !

Üç beş kiz, üç beş erkek bir arada. Amaç bir aşk başlatıp evliliğe dönüştürmek..

Yavsklik ta şu;

Aynı ortamda aynı kıza üç beş erkek yazıyor, aynı durumu kızlarda bir erkeğe ya da bir kacina
    .
    Sonra da bunu bile bile birbirlerine yavskca anlatıyorlar gülüyorlar agliyorlar.

Ya benim bildiğim domuz kiskanmaz es seçtiğini..
    Orada ben bunla evlenirim diyen göstere göstere herkese bu imkanı sundurdugu bir ortamda bu denli onursuzca bir ortamı yaşar mi. Bu kadar mi haysiyetsiz geniş bir zihniyet olur.
    Pes

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Orda tanışıyolar

0|0
    0|0
  • ara sıra izlerim. diğer bir çok yarışma gibi hepsi toyatro. ve bu sefer oyuncular çok kötü. mehtap diye biri var... sunucuya bile asılacak nerdeyse.

0|0
    0|0
  • Bir dizi haline getirilmiş saçma bir evlilik yarışması

0|0
    0|0
  • Hiç anlamaya çalışmadım bile, beynime saygım var çünkü, boş şeylerle doldurmayı sevmem...

0|0
    0|0
  • Instagram. com/kismetseolurgercekler
    Gir bakk

0|0
    0|0
  • Valla bende anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...