Filmlerde ve dizilerde uçurumdan kurtarma sahnesi çok abartılı ve mantıksız değil mi sizce?

evet filmlerde çok olur bu.. neredeyse her dizide ya da filmde.. gerçek hayatta kaç kere uçurum kenarında bir sevgiliyi elinden tutup kurtarmıştır insan.. bir kere o uçurumda dengesini kaybeden insan büyük ihtimalle tutunacak yer bulamaz ya da tutunduğu yer tutunma şiddetiyle kopar ve aşşağıyı boylar.. birde gerçek hayatta düğün günü kız evlenecekken tüm davetlilerin arasında o düğüne gelip kızı evlenmekten kurtarma olayı kaç kere gerçekleşmiştir.. böyle birşey olsa büyük olay olur ölüm olur kalım olur ve düğün basma olayı her babayiğidin harcı olamaz.. ve filmdeki gibi sonuçlanması çok zor olan bir eylemdir? bu yönetmenlerin derdi ne neden böyle şeyler yapıyorlar?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Dizilerdeki hayatlar her zaman hayal ürünü olmuşlardır zaten, gerçekle bağdaştırmaya çalışınca insan sinir krizine giriyor, ben bu hatayı çok yaptım ama bıraktım, sen de fazla üzülme, ne halleri varsa görsünler, oynasınlar kendi kendilerine :)

0|0
    0|0
    • ya sorma bu filmleri.. küçükken kara murat izledikten sonra bazı insanların çok güçlü olup yüzlerce kişiyi dövebileceğine inanırdım.. sonunda hep iyiler kazanır sanırdım.. kanal 7 deki gerçk kesiti gerçek sanıp yaşlı amcaların bana birşeyler söyleyerek hayatımı değiştirebileceğine inanırdım.. hem aklımı yıkamış bu t. vler.. konular ve karşılaşmalarda zaten az çok kendini ele veriyor olurda bu kdr dğl

• Her sakallıyı alim, her kravatlıyı adam bilirsek yanarız :))) Edindiğin değer yargılarını nerede nasıl kullanacağını bilmek de hayati tecrübeler ile öğreniliyor :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen katılıyorum

0|0
    0|0
    • sen hiç hayatında uçurumdan düşmek üzere olan birine el uzatanı.. daha doğrusu bu el uzatan kişinin oradan tesadüfen geçmekte olan sevdiği ya da sevgilisi olduğunu gördünmü? olma ihtimali milli piyango yılbaşı çekilişinden tek başıma ikramiye tutturmam kadar düşük bişey..

• Aynen dedim ya zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...