Sizce sosyetik aşkların genel sorunları nelerdir?

Magazin dünyasında sürekli barışmalar, ayrılıklar, kavgalar sonra yine barışmalar, aldatmalar okuyup duruyoruz. Daha geçenlerde yılın en gözde çifti seçilen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit bile sokak ortasında kavga edip haberlere çıkmış.

http://www.hurriyet.com.tr/fahriye-evcen-ile-burak-ozcivit-kavga-etti-40010298

Bu kadar inişli çıkışlı aşkları siz de yaşıyor musunuz? Biz (sevgilim ve ben) yaşamıyoruz valla.

Ünlü olsaydık değişir miydi acaba? Göz önünde yaşanan aşklar farklı mı oluyor?

İnşallah ayrılmazlar ya, çok yakışıyorlar :(

Sizce sosyetik aşkların genel sorunları nelerdir ?

0|0
25|43

En İyi Erkek Görüşü

• aşklarını çevreye ayak uydurarak yaşamaya calışmaları en büyük sorunlarıdır rahat hareket edememeleri özel diye bir şey kalmıyor

0|0
    0|0
    • Yani şimdi düşünüyorum, basın da bunları yıpratıyor. Ben sevglimle sokakta kavga etsem kimse haber yapmaz :/

• tabi ki ve ilişkilerde tartışma tarzı şeyler gayet normal olagan şeyler ama basın abartınca dahada huzursuz olunuyor..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• aslında hepsi reklam üzerine yahu..
    sonrasında ayrılıyorlar
    film cekenler dizi cekenler daha cok izlensin diye yalancıktan sevgili oldukları bile oluyor

2|0
    0|0
  • Sosyetik aşkları düşünecek kadar işsiz olmadım hiç. Umrumda değil hiçbiri.

Millet reklam yapıyor bizimkiler ağzı açık hayal kurarak onları seyrediyor, başka birşey yok.

0|0
    0|0
  • ya onların yaptığı reklamdan başka hiçbirşey değil... iniş çıkış vs. hepsi fasafiso gündemden biraz geri kalsınlar ahanda yukarıda linklediğin gibi yok kavga ettiler yok bunu yaptı şunu yaptı... hepsi yalan dolan.(Gerçekleri yok demiyorum ama %90'ı yalan)

0|0
    0|0
  • Evlendikten bir süre sonra "zorunlu boşanma dürtüsü" yaşamaları. :)

0|0
    0|0
  • En buyuk sorunlari kimseyi ilgilendirmeyen ozel hayatlarini didikleyip duran insanlar.

0|0
    0|0
  • Herşeyin çok hızlı gelişip yaşanması erken bitiriyo

0|0
    0|0
  • Üne kavuşmuş, Çok tanınan insanlar, genelde hep unutulmamak için skandal haber yaparlar :D şu şununla çıkıyor şok şok şok flaş flaş flaş, hep baş köşede hatırlanmak için :D aşık falan yok ortada, saece unutulmayalı unutmasınlar bizi ayakları :D bim bim bim, beren saat çağatay ulusoy'a 'Ne diyorsun l-an sen dedi' :D herşeye şok, bim, kipa zaten :D

0|0
    0|0
  • Sosyetik aşklar aşk değildir. Sosyetik ödeşmedir.

0|0
    0|0
  • Klişe bir cevap olan "reklam" cevabını geçersek sosyopsikolojik yönü asıl sebeptir.

Maddi gücün getirisi olduğu gibi götürüsüde vardır. Bunlardan biri de id, ego ve süper ego dengesinin bozulması sonucu haz alma duygusunun yok olmasıdır. Bu durumda olan kişi bir şeylerden haz duymak için bir kısmı bilinen bir kısmı bilinmeyen olmadık işlere kalkışır.
    id, ego ve süper ego için Google'a başvurabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • burada çiftlerin kendilerine toz kondurmaması bana karışamazsın bakış açısı her ikisinin de para kazanıp bir birine ihtiyaç duymama arzusu , sanat için her şeyi yaparım psikolojisi adı altında başkaları ile öpüşmeleri en büyük sorun.
    halbuki evli isen sen onun o senin ise her şeyine karışma hakkına sahipsin demektir.

0|0
    0|0
  • Öncelikle kendilerini bu oyuna çok kaptırmamaları lazım. Ününe ün katmak için kendinden ünlü biri ile aşk oyunu oynamayı ciddiye almaması lazım.

0|0
    0|0
  • Sosyetik aşk nedir ya 2 güne ayrılıyorlar. Bunlar hep çıkar ılıskısı

0|0
    0|0
  • Ilgi alanıma girmiyorlar :)

0|1
    0|0
  • Çıkar için olmaları.

0|0
    0|0
  • bir film sonrasında aşık olduklarını ıddaa edenlerden ne beklenır , geçici heves onlarınkı !!!

0|0
    0|0
  • Bence birinden ayrıldın diyelim tam unutucaksın tvyi açtığında karsında eski sevgilin 😂 o kotu ya =/

0|0
    0|0
  • birbirlerinden hevesini alına kadar etraflarında zengin erkekler veya güzel hatunlar kim bir kişiye bağlı kalabilir o ortamda mesele bu bence

0|0
    0|0
  • birbirlerinin artıklarıyla takılıyorlar. rezilce bir yaşam

0|0
    0|0
  • Boş insanların hayatı beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • samimiyet yok...

0|0
    0|0
  • Tribünlere oynamak. Herkesin herşeyden haberdar olması.

0|0
    0|0
  • hersey reklam edilirse sevgilinden cok baskalarının diyeceklerini umursarsan insan bu kıskanacak :=)

0|0
    0|0
  • Ben yaşadım altı ay sürdü sonunda bitti kurtuldum

0|0
    0|0
  • İşleri ne kadar tv önünde gündeme gelmeleriyle ilintili.

0|0
    0|0
  • Reklam değil mi :)

0|0
    0|0
  • Çünkü ortada her iki insanın ummadıgı anda yükelişi var ve bu yükseliş para mevki ve ego ile oluyor.. her seye sahibim diyip degerlerimizi unuttugumuz su zamanda kimsenin onu bunu değilde biz nasıl duruyoruz demeliyiz

0|0
    0|0
  • Medyada çok ortada olmak.

0|0
    0|0
  • Göz önunde olmasi.

0|0
    0|0
  • Insanların dertlerine bir bak
    Yazık la bizim millete

0|0
    0|0
  • Bu sorunları sosyete olmadan öğrenemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 24

• Bence her ilişkinin inişi çıkışı vardır. Habercilik demek, olmayan birşeyi varmış gibi göstermek demektir. Okuduğunuz o haberlerin 75% de yalandır, kurgudur. Ama reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ya, onun için tepki gösteren pek olmaz. Haberciler yazmak zorundadır, "ünlü" lerde yazıldıkca kendilerini değerli hissederler. Benim tavsiyem OKUMAYIN böyle şeyleri. Neyin ne olduğunu biz bilemeyiz. Düşünsene sen sevgilinle çok ciddi bir kavga ederken sizi tanıyan biri bunu kaydedip arkadaş çevrenizde paylaşıyor. Her kafa bir fikir yürütüyor, oluyor size dedikodu, yani boş insanlara uğraş. "Ünlü" dediğimiz şahıslarda kamu malı gibi halka açıklar işte. Oku oku bitmez yani. Ama yoksa bende severim Fahriye Evceni. Hayırlısı olsun der geçerim.

0|0
    0|0
  • Fahriye bak gerçekten seviyor burağı ama baksana halit ergenç bile eşinin dizideki hallerine bişey dememişti. Seven insan kıskanır örnek alın

0|1
    0|0
  • Ben fahriyeyi sevmiorm ama birgun city avm de gordm bu kadarmi güzel biri olablir acaip guzel bence birbirlerine yakisiiolar burakta yakisikli

0|0
    0|0
  • Gerçek olmayışı.. menajerleri talimat veriyor bunlar yaşıyor, gerçek bile değil ki reklam hep

0|0
    0|0
  • Çeşitliliği. Düşün her şey fazlası var güzellik şöhret para. Kendini üstün görüyor bu egoya erişmek kolay değil.

0|0
    0|0
  • Bence günemde kalmak için, prim yaptıkları sevgilileri var. Aşk yaşadıklarına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • neleri merak ediosununz ya :(

0|0
    0|0
  • Bizim aşk hayatımız mükemmel sosyetik aşkların sorununu dusunecegiz bana ne deli miyim? Ben ne halleri varsa görsünler sosyetikler zenginler güzel ve yakışıklılar bırak biz dusunmeyelim ✌

0|0
    0|0
  • ben biraz çıkışlıyım arada ayrılık mesajı yazıyorum felan

0|0
    0|0
  • ne aşkı allah aşkına aşk onlar için hiçbirşey işleri güçleri reklam olan gözlerini para hırsı bürümüş insanlar kalkıp aşıkmı olucak buna kimse inanmaz...

0|0
    0|0
  • Özel hayatlarının olmamasıdır bence

0|0
    0|0
  • Paradır bence. Kim daha cok kazandı kim hesabı oder vb.

0|0
    0|0
  • Reyting için

0|0
    0|0
  • sahte aşklar bence

0|0
    0|0
  • Burakla Fahriyeninki sözleşmeli aşk. Yani reklam olsun diye, sevgili değiller 😉

0|0
    0|0
  • Burak Özçivit'i buldu da arabadan artislik yapıp iniyor. Ben olsam haklısın aşkım der otururum:(

0|0
    0|0
  • Fahriye duyduğum kadarı ile çok egoist bir kadınmış, kim katlanabilir ki

0|0
    0|0
  • bence hepsi göstermelik

0|0
    0|0
  • Göz önünde olmaları.

0|0
    0|0
  • Kiza bak ya cirkin sansi neresi yakisiyolar

0|0
    0|0
  • Paparazii

0|0
    0|0
  • Aralarinda sorunlar yaşadıklarinda tahammül ve sabır göstermemeleri...

0|0
    0|0
  • inisli cikisli 4 yildir suren bir iliskim var.

0|0
    0|0
  • umursamıyorlar karsıdakını ve genel olarak isleri yogun diye iliskilerine fazla zaman ayıramıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...