Kösem Sultan 12 Kasımda?

Kösem Sultan yakında başlıyor!
Bu konuda düşünceleriniz nedir, izleyici kitlesini sizce neler bekliyor?

Güncellemeler:
12 Kasım Perşembe Star'da!!
Kösem ne kadar gidecek, tartışalım.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden Hülya Avşar? Hala aklım almıyo :D

0|0
    0|0
    • Kadın eski oyunculardan, Yeşilçam'dan çıkmış bir bayan ne kadar kötü bir oyuncu olabilir? İşe bu taraftan bakın.

• Ben tek iyisi o demedim bu 1 2.'si onu uygun bulmuşlar ki onu seçmişler dimi ama 😉 Çok biliyosan yuru sen oyna :))

• Kendimi görüşümü belirttim avukatlık yapmana gerek yok. Sen seviyosun ben sevmiyorum sevmek zorunda da değilim. Benim görüşümü yargılamak sana kalmadı ;)

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=lUjIiFr7eDI MUHTEŞEM YÜZYIL NASIL HEP ZİRVEDEYDİ MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM DE AYNI DURUMDA OLUCAKTIR ZATEN BU AYRI BİR DİZİ DEĞİL DEVAMIDIR ADINDAN BELLİ ZATEN ELEŞTİRENLERE İNAT DİZİMİZ HEP LİDER OLUCAK DİRİLİŞ BAKALIM NE YAPICAK MUHTEŞEM YÜZYIL BİTTİKTEN SONRA BAŞLADI HEMEN MEYDANI BOŞ BULDU TABİ BİR ZAMANLAR FATİH DİZİSİDE VARDI DİRİLİŞ HATIRLA

0|0
    0|0
    • Diriliş osmanlıdan öncesini beylik zamanını anlatıyor kardeşim. 1. Sultan Osman, ertugrulun ogludur zaten. Dirilişin bir bölümünde hocanın biri, Ertuğrul Gazi'ye oğlu osmanın müjdesini vermişti. Osmanlıdan öncesini izlemek isteyen TRT'yi acsın, sonrası diyen Star'a buyursun :))

• biliyorum kardeşim tarihi ama izlemem muhteşem yüzyılla karşılaştırıp eleştirenlere inat dirilişi izlemem asla

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabırsızlıkla bekliyorum

0|0
    0|0
  • Pek tutacağını sanmıyorum ya oyuncular yetersiz bana göre muhteşem yüzyıl kadrosu çok iyiydi tutmuştu ama eleştiri almıştı bazı şeylerden dolayı :)

0|0
    0|0
    • Meryem uzerlide amatördü unutmayalım, herkes bir şansı hakeder ☺️

Erkekler Ne Diyor 1

• yine padişahları rezil edecekler. Saçma sapan bişey.

0|0
    0|0
    • Muhteşem yüzyılda o yönden çok eleştiri ve kötü yorum aldılar. Aynı hatayı yapacaklarını sanmam. Zaten sultan ahmetten çok Köseme ağırlık verecek dizi. Kösemin ilk resminde kuzu, sonrakinde kaplan var. Bunun anlamı masumiyeti ve git gide güçleneceği yönünde vurgulanmış. Tabi Beren saat bunu ne kadar yansıtır oda önemli. Aşk-ı memnuda ki dişli karakterini kösemede katarsa bu iş çok iyi olur.

Yükleniyor...