Genjler bu hafta sonları magazin programları var ya?

İzlityormusnuz magazin programlarını? İzliyorsanaız neden izliyorsunuz? Ben, bana ne başkasının haytından diyorum. Herkesin yaşantısı kendine, çok merak eden varsa gelsin benim hayatımı görüntüleyip yazsın medyaya, ban çok saçma geliyor kısacası, yani kim ki O nlar, tv, de şöhret olmaktan başka hangi meziyete sahipler, çok okumuş ilim tahsil etmiş ilim sahibi olmuş, 5-6 dil bilen yüksek kültüre sahip kişiler mi? yoooo tam tersine hayatları yerlerde geziniyor, e o zaman ben sıradan yaşantıların neyini izliyecem benim hayatıma ne katacak?

Güncellemeler:
İzliyormusnuz magazin programlarını? İzliyorsanız neden izliyorsunuz?
İzlityormusnuz magazin programlarını? İzliyorsanaız neden izliyorsunuz? Ben, bana ne başkasının haytından diyorum. Herkesin yaşantısı kendine, çok merak eden varsa gelsin benim hayatımı görüntüleyip yazsın medyaya, ban çok saçma geliyor kısacası, yani kim ki
meziyete sahipler, çok okumuş ilim tahsil etmiş ilim sahibi olmuş, 5-6 dil bilen yüksek kültüre sahip kişiler mi? yoooo tam tersine hayatları yerlerde geziniyor, e o zaman ben sıradan yaşantıların neyini izliyecem benim hayatıma ne katacak?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...