Sizce bu adama ne olmuş?

detaylarrr resimdeeeee :D :D :P :P
sizce bu adama ne olmuş???
mutasyona uğramış gibi :D :D

Güncellemeler:
adam gitti gidiyor.. com hadi canlarrrrrr :) :)
neden bu hale gelmiş acaba tövbe tövbe kovulmuş şeytandan ALLAH'A sığınırım..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• deist oldu bu. haketmiyor değil.

1|1
    0|0
    • ALLAH'IN kelamıyla dalga gecılmeyecegının en güzel örneği..

• Deist-Ateist? Araştırmadan yazma istersen. Atatürkle ne alakası var ayrıca? Ne bu laf sokma çabası kuyruk acınız mı var?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• coo5.tuvotacion.com:81/.../...-krueger-1300901.jpg

-----------------------------------

1|0
    0|0
  • aynı zekeriya beyaza benziyor

1|0
    0|0
  • aynen bende çok benzetiyorum

1|0
    0|0
  • Kisacasi kakayi yemiş 😂

1|0
    0|0
  • Bir insanı sevmiyor olabilirsiniz, eğer o insan oldu ki bir hata yapmışsa bu onunla Allah arasındadır, siz kendinizi dindar mı sanıyorsunuz? İslamda alay etme küçük düşürme yok yazık !!!

0|0
    0|0
  • Yaşar Nuri Öztürk yani dalga geçtiğin adam kemoterapi tedavisi görüyor, biraz google'a bakarsan nasıl ağır bir şey olduğunu öğrenirsin, daha ağır yazardım ama sadece hoş olmamış diyorum...

0|0
    0|0
    • hasta oldugunu bılıyorum. hanı hıç ölmeyecekmış gıbı dunyaya sarılanlar ve dınımızı ınsanlara yalan yanlış anlatanlar bunlar herkes hakettıgını yasar.

• Görüşlerine katıl ya da katılma burada bir insandan bahsediyoruz üstelik bu insan senin benim boyumdan daha fazla kitap yazmış ve daha hayattayken hakkında doktora tezleri yapılmış birisi, saygı duymuyorsan bile nötr kal, diğer yandan Hz. Muhammed taşla kendisine saldırıp dişlerini paramparça eden ya da üstünden namaz kılarken işkembe boşaltan düşünceden, insanlıktan nasibini almamış hainlere bile onlar bilmiyorlar demiştir hiçbir kötü muamelede bulunmamıştır, at gözlüğünü çıkarıp biraz sağa sola bakın, kitap okuyun. Müslümanlık bu değil.

• Kanser bu adam

0|0
    0|0
  • Ne olmuş?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bu kişi üzerinden yorum yapmıycam. sadece tiye aldığınız bu zaatın tüm günahlarını aldığınızın farkında olun.
    buda kul hakkına girer.
    kul hakkının bedelini de bilirsiniz diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • bu insanlar yıllarca muslumanları yanlış bılgılendırdı.. karsılıgınıda alıyo o yuzden hakkına gırdımızı dusunmuyorum.. haksızmıyım?

• nasıl bilgilendirdiği ne olduğu hiç önemli değil..
      bu yüzden bu oldu demeye bizim ne hakkımız nede haddimiz var.
      bunu ancak ALLAH BİLİR.
      Ne olumlu nede olumsuz gıyabında yorum yapmıyorum. Yanlış yapıyorsunuz tiye alarak kul hakkına giriyorsunuz.
      Ondan helallik isteyebilecek misiniz? Yoksa ahirete kalır bu dalga geçmişliğiniz vebaliyle diyorum.

• Tobe bismillah :o

1|0
    0|0
  • ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tirstimmmmmmmmmmmmmmmmmm

1|0
    0|0
Yükleniyor...