Arkadaşlar, ne düşünüyosunuz siz?

Gününümüzdeki Türk tv dizileri hakkında ne düşünüyosunuz? Mesela kiralık aşk, güneşin kızları, aşk yeniden,çilek kokusu gibi diziler hakkında ne gibi düşünceleriniz var? Ciddi açık düşünceler istiyroum. Şimdiden görüşleriniz için teşekkürler :)

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• En anlatılmaz duygu olan aşkı anlatabilmek için çırpınan yapımlar. Tesadüfler, ayrılıklar, çok yakın arkadaşların grupça aşkları. Sanki her şey aşk! Sanki aşk mütiş bir şey! Böyle çiçek böcek sevgililer. Gerçekte varsa gösterin bana. Söyleyin aşk çok güzel, mutluluk falan..

Hepsi yalan! Hepsi, yalan dolan.

0|1
    0|0
    • Aşkı anlatmaya çalışmaları çoğunlıkta ama hiçbiriniin gücü yetmez ayrıca aşkın hep dediğin gibi çiçekli böcekli tarafını anlatıyor ve yanlış bir kurgu var aşk hakkında

• Ve bu da onları mükemmeliyetçiliğe sürüklüyor. Güzel olurasam , kaslı olursam güzel aşk yaşarım... Yanlış. Koca bir yanlış.

• çok haklısın. Dizilerdeki karakterler gibi olmaya çalışıyor insanlar onlar gibi yaşamayı istiyor bu ilişkileri...

En İyi Erkek Görüşü

• tv izlemem heleki türk dizileri bir aralar Behzat ç ile kardeş payına baktım gerisi cidden bomboş insaların izliyeciği türden diziler bir amerikan dizilerine bak bir bunlara awq

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben zaten televizyon izlemeyi sevmem ayrica zamanim olmaz. Sadece aşk yeniden favorim. Bence türk dizileri çok bayık. Hepsi aynı hikaye. Aşktan başka konu yok...

0|1
    0|0
  • Hepsi dandik hep aynı terane ama😂kiralık aşkı izliyorum seviyorum istedüğümüz erkekler bir orda var yapcak bişi yok

0|1
    0|0
    • İşte bunun gibi diziler toplumsal ahlakı bozmakla beraber senin yaşındaki nesil için büyük tehlike arz ediyor. Aşk konusunda ciddi derece yanlış sahneleri göz önüne getiriyor :) Meesela neyi hoşuna gidiyor o dizinin?

• güzzel ama aramızdaki yaş farkında düşünce olgunluk yaşı olarak baya uçurum var. Ama her insanın yaptığı gibi birbirimizi hedef alıyoruz. İnsan değil fikir hedef alalım. Birbirimizi değil dizilerin yaydığı fikirleri eeleştirelim ayrıca herkesin algısı farklıdır tabı saygı burada ortaya çıkar. Düşüncelerin için saol :)

• Dizi izliyorum diye çocuk mu olduk ayrıca dizilerle ilgi fikrimi söyledim sen fark etmediysen bilemem😁bende teşekkür ederim😀

• Hicbirini izlemiyorum hepside vakit kaybi... Dizi yerine kitap veya film izlemek yaarli olur kanaatindeyim.

0|1
    0|0
  • Eskiden çok güzel diziler vardı da şimdi affedersin b*okunu çıkarttılar yani saçma sapan konular hepsinin konusu aynı değişen bir şey yok ve hep gençlik dizisi.

0|1
    0|0
  • Türk dizilerini özenti bütün dizileri saçma buluyorum

0|1
    0|0
  • Uyutuyolar milleti entrika dolu gereksiz dizilerde iyi uykular millet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...