The Walking Dead'deki yeni bölümü izledikden sonra migde bulantim gitmiyor, neyapmam lazim?

Hic böyle birsey olmamisdi bende ve bu diziye hastayim ama Glenn ölürken canli canli yediklerinde migdem darma dagan oldu. Kanin cogalisi ve barsaklarini cikarttiklari gözümün önünden gitmiyor ve her seferinde ciddi bir sekilde kusma geregi duyuyorum. Inanilmaz igrencti. Hic böyle seylerde böyle reaksiyon göstermemistim ama bu bölümde niye böyle oldu bilmiyorum...

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Glenn ölmedi gençler sakin olun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu bolum baya sinirlari zorlamislardi. Bende ilk defa boyle etkilendim ama kusmami gerektirecek kadar degil sadece izledigimden beri etkisinden cikamiyorum

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• pek bir fikrim yok ama izlemesen bulanmaz bu kadar basitt sizcedde izlemesin değilmi @Çizgilikedi ile @ayfonuolmayangörl

0|0
    0|0
  • Ben o sahneden acıkmıştım :D

0|0
    0|0
  • Bak kan dedin bagırsak dedin canım bu saate kokorec cekti ben gidiyorum..

0|0
    0|0
  • yazık oldu çocuğa

0|0
    0|0
    • Eger Glenn öldüyse cok kötü :( Maggie tek kaldi ozm. Babasi öldü, kiz kardesi öldü simdide kocasi ;(

• en azından kocası gözünün önünde ölmedi bak :D

• Ya glenn değildir bence o, üstüne düştü ya diğer salak onu yiyorlar bu da ağlayarak bunun vahşice yenişine tanık oldu, ama spoiler aldım 7. bölümde dönücek diyolar glenn için, 4 bölüm ortadan kaybolucakmış yani gerçekten öldü bilicez ama sadece iddiaa bu

0|0
    0|0
    • Hmm... evet bencede aslinda ölmedi... Belkide halüsinasyon gördü.

• Tamam pardon :D

• Önemli degil :D

Kızlar Ne Diyor 2

• hamile falan mısın acaba?
    Hep öyleydi walking dead ilk değil ki bu

0|0
    0|0
    • Biliyom iste ondan sasirdim kendime. Yok hamile degilim... Bende cözemedim neden

• Yani zombiler var bir zahmet bulansın miden

0|0
    0|0
Yükleniyor...