American horor story seven herkezle anlasabilirim?

Yabancı dizi izlemeyi seven var mı American horor story delimiyim 4 sezonu 2 haftada bitirdim güzel korku filmi ya da dizi önerirseniz sevinirim :) :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• harika bir dizi gerçekten özellikle bu sezonu ağzım açık izliyorum. supernatural öneririm ama ahs ye göre daha yavaş ilerleyen bir dizi bu da ahs nin her sezon farklı hikayeler işlemesinden kaynaklanıyor. ama yine de supernatural ı bir dene derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende sarmıştım ona en son hastanede geçiyordu ondan sonra sezon çıktı mı

1|0
    0|0
    • 5. Sezonda şu an

• Ne diyosun mükemmel 2. Sezonda deli Hastanesi var 3. Sezon Cadılarla ilgilo 4 ürüne gösterisi 5 de Lady Gaga var

• ben cadılarda kalmışım tamam şimdi hatırladım ünlü bir kız vardı hatta bunların evinde ^^ en güzeli 1. sezon gelmişti bana. ne güzel 4 ten devam ederim o zaman

• ooo sevilmez mi ikinci sezon efsane

https://www.youtube.com/watch?v=-vrmc_l6sJY ^^^^

1|0
    0|0
  • Biz seninle anlaşamayız
    Bize bunlarla gelme
    Şu yemeği çok güzel yapıyorum evi güzel temizlerim kekimi yesen parmaklarını yersinle gel bize
    Sizden Nasıl anne olacak bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Yabanci dizi izliyorum ama hororu izlemedim sherlock izliodum bitti 2016da basliyacagi soleniyo walking dead izliorum suanlik iyi gidio spartacusu izledim bir kac tane daha var izledigim ama onlari bu 3 dizi kadar sevemedim

1|0
    0|0
  • Oha :D bu soruyu ben sordum sandim bir an hahaha :D

1|0
    0|0
  • ben saçma buldum biraz..

0|0
    1|0
  • Amariken horar sutori var bir de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Korku filmleryle aram yok :) Güzel yabancı dizi olarak the orginals teen wolf
    the flas the walking dead şiddetle tavsiye ediyorum :) Amerikan horor story halt etmiş bunların yanında bunlar korku değil tabi :) yenilik şart deme bence

1|0
    0|0
  • Ahs ben de cok seviyorum. Benim favorim 2. sezon

1|0
    0|0
  • Bende yabanci dizileri cok seviyorum. The Originals, Vampire Diaries, The Walking Dead, Fear The Walking Dead

1|0
    0|0
  • Ben çok severek izliyordum ama insanın psikolojisini bozuyor. Hele ki şu son sezonunda çok iğrençlikler yapmaya başladılar. Ben izlemeyi bıraktım.

1|0
    0|0
  • ben fanıyım şu an 5. sezonda ama izlemiyorum sezon bitsin bütün bölümlerini arka arkaya izlerim artık :D grimm izleyebilirsin hem doğaüstü yaratıklar var hemde polisiye artı masters of horror da güzel

1|0
    0|0
  • La bir yürü git ya. Ben senle anlaşmak istemiyom.

0|0
    2|1
Yükleniyor...