Tokyo Ghoul Tarzı Bir Film Önerir Misiniz?

İzleyecek anime kalmadı, malum Tokyo Ghoul'un artık bütün harfşeri ezberimde olunca, film izleyesim geldi. Şöyle efendime söyliyeyim bir Tokyo Ghoul olsun, Diabolik Lovers olsun, Black Rock Shooter olsun... O edalarda bir film arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim...
#Casinimo

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sahi o animenin nesini sevdiniz anlamış değilim :/ 2-3 bölüm dayanabildim kapattım. 2. sezonu çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam, izlemediysen izle. Geçen yılın en iyilerinden Akame ga Kill! var mesela onu izledim, beğenmiştim. Ayrıca film önerir misiniz? diye sormuşsun :s

0|0
    0|0
    • nasıl izleyemedin 2. sezonu desen anlarımda ilk sezon gerçekten iyiydi tokyonun :D

• Evet soru film önerir misiniz di zaten :D Anime tarzı film arıyordum. Ama Tokyo Ghoul sevmeyen insan, ne bileyim. Saçma geliyor bana *-*

• Sensin l*n saçma velet

En İyi Kız Görüşü

• shingeki no kyojin belki? deadman wonderland ya da

0|0
    0|0
    • Vov çok sağlam animelerdir bende tavsiye ederim.

• İzlemedim ama okudum *-*

• hadi ya tüh :/ dur ben bir kendi listeme bakayım vampirli bir şeyler bulursam yazarım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Zevkler ve renkler tartışılmaz ama saydığın serilerin hiçbirini bitiremeden bıraktım. Hunter x Hunter, Monster, Cowboy Bebop gibi serileri öneririm

0|0
    0|0
  • deadman wonderland

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tokyo ghoul tarzında değil ama ben animelerde en çok sword art online ve noragami'yi beğendim izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Noragami idare ederdi ama Sword Art üzgünüm ama çok kötüydü. Yinede teşekkürler.

Yükleniyor...