BUGÜN TV VE KANALTÜRK'ÜN KAPATILMASI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Bugün Tv ve KanalTürk kanalları kapatılıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kapatılsın.
    47% (7)41% (17)43% (24)Oy Ver
  • Kapatılmasın.
    53% (8)59% (24)57% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• a haber bile açıksa bu kanallar da açık kalsın yani onlardan daha taraflı daha kötü falan değil. her ne kadar cemaat kanalları özgür gündem azadiya welat gibi kürt medyası gözaltına alınırken ses çıkarmadıysa da bizim farkımız her haksızlığa karşı olmamızdır

haydi akpliler çiftetelliye

https://www.youtube.com/watch?v=1KxAcXfavcI

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu gorusteyim x kanal a partiyi destekliyorsa q kanalda b partiyi destekleyebilir ha ne oluyor tarafsız yayın yok malesef bu yüzden kapatılmamali adeletsiz bir durum

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• "Kapatılmasın" diyorum ancak bugün ağlamanın faydası yok... Zamanında Tuncay Özkan'ın elinden de buna benzer yöntemlerle gasp edilmişti. Kanal resmen satışa zorlanmıştı ve bugün ağlayan kesim o dönemde hiç sesini çıkarmamıştı. Eden bulur...

Men Dakka, Dukka!

1|0
    0|0
    • @dguiza Alan grubu suçlamıyorum. O grup kanalı aldıktan sonra nasıl bir yayın politikası izledi? O zamandan dershaneler olayına kadar neler yaptılar? Bunlardan bahsediyorum... Umarım ülkemiz bu günleri kısa sürede atlatır... Yaşananlar tarihe kara bir leke olarak geçecektir.

• haklılık payın var, doğrusun. keşke kendilerine gelmeden önce de seslerini çıkarabilselerdi. umarım iyi olur herşey.

• Banane hıa... kapatılsın umrumda değil

0|0
    0|1
  • medya dokunulmaz ozgurdur. AKP kendı aklınca darbecılerı ındırıp Kendı darbe yapıyor

1|0
    0|0
  • Kanaltürk çok güzel filmler veriyor arada, kapanmasın ya :s

0|0
    0|0
  • Bu kanalların kapatılması Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 30. Maddesini ihlalinden başka bişey değildir. Anayasa Mahkemesi yürütmeyi durdurma kararı almak durumundadır.

0|1
    0|0
  • kapatılmadı devlete geçti aç izle. ayrıca hergün cumhurbaşkanına yezid diyen feto köpeklerine bu daha başlangıç diyorum.

0|0
    0|0
  • Herkes hak ettiği bir biçimde yaşar. Zamanında yaptıkları şeyler kendi başlarına geldiler ya. Artık huzur içinde yaşayabilirim..

0|0
    0|0
  • silahlı bölücülere anlaşma yapanlar şimdi aynı yolda yürüdükleri yandaşlarını intikam alıyor. pkk dernekleri partileri kapatılsın

0|0
    0|0
  • kendı kuyularını kendılerı kazdılar oh olsun

0|1
    0|0
  • kapatilmadi yayinda ve kayyum atandi ayrica devlet salak degil hukuksuz bisey yapsin kendi topuguna sıksın akil var mantik var hukuksuz diyenler algi yönetimi yapmaya calisiyorlar kendi zekalari cercevesinde

0|0
    0|1
  • Akın İpek Düşünsün mk Adamda Pk Gibi para var kanalı kapansa etkilenmez ama sonu cem uzan gibi olmaz inş. çünkü iyi bir adama benziyor.

0|1
    0|0
  • işin aslını bilmiyoruz. sebebinide bilmiyoruz. bişey diyemem bu yüzden. ama çalışanları başka kanallara geçer :D

0|0
    0|0
  • dünyada örneği bulunmayan bir hukuksuzluk ve zorbalıkla kanallara, şirketlere el konuluyor. Sıra bize geldiğinde bizim de çok canımız yanacak. Diktatöre boyun eğmemek gerek.

0|0
    0|0
  • Kendi istedikşerini haber yapmadıkları için kapatmaya kalkıyorlar.
    Sözde tarafsız kayyum atıyorlar ve bu tarafsız kişiler havuz medyası olan atv-sabah grubu çalışanı oluyolar.
    Elbet bunların hesabı sorulacak.

0|0
    0|0
  • Kapatılsın

0|0
    0|0
  • yediği çanağa sıçan sonradan anticemaatçi olan ampuller işte

0|0
    0|0
  • Kapatılsın, güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Kapatılıyor algısından vaz geçelim mi? Sadece kayyuma devredildi.

0|0
    0|0
  • Adalet yok da o yüzden.

0|0
    0|0
  • yakında açılacak korkmayın... Türkiyedeki tüm dansözleri göreceksiniz hüloğğğğ diyenler :d parti parti gezerler

0|0
    0|0
  • yandaş kanaldı ikiside kapanması iyi oldu

0|0
    0|0
  • 2. sininde bir faydası yok kapatılsın. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tam bir diktatör kafası

1|2
    0|0
  • Rezalet, rezalet , rezalet.

1|1
    0|0
  • kapatılmıyor ki ne alaka?

0|1
    0|0
    • Kapatılmıyor mu?
      Ne yapmaya çalışıyolar o zaman çevik kucvetle kanal binasında?

• Bu konuda aynı görüşte olmamız sevindirdi :) Öte yandan Bugün Tv'nin Fettulah Gülenle iş birliği yaptığı için kapatıldığını duydum.

• hırsızın başı fg zaten

• ben sahsen sevindim kapanmasina

0|0
    0|1
  • Kapatsınlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...