Ben Tümay Özokur, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor'da sorularınızı cevaplıyorum, öğrenmek istedikleriniz neler?

Merhaba KS Canlar Ben #TümayÖzokur,
Canlı yayında #ÜnlülerCevaplıyor etiketinde saat 13.00'dan itibaren sorularınızı yanıtlamak üzere sizlerle olacağım.

#Tümay Özokur video soru cevaplarını buradan izleyebilirsiniz.

Yayınladığım bencelere olan ilginiz beni çok mutlu etti, sorularınızı elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım, aranızda olmak çok güzel.
Şimdiden teşekkürler
KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etiketinde sorularınızı cevaplıyorum öğrenmek istedikleriniz neler?
Güncellemeler
+1 yıl
Bana gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 92. yılı hepimize kutlu olsun, lütfen 1 Kasım'da herkes sandık başında olsun.
Sevgiyle ve sevdiklerinizle kalın.
Ben Tümay Özokur, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor'da sorularınızı cevaplıyorum, öğrenmek istedikleriniz neler?