İzlemiş olduğunuz en güzel yabancı dizi?

Çoğumuz yabancı dizi izliyoruzdur. Peki hayatınız boyunca izlemiş olduğunuz ve keyif aldığınız yabancı dizi hangisi? Benim çok izlediğim dizi oldu ama Spartacus'un ilk sezonu tadı hiçbiri veremedi.

Güncellemeler:
Breaking Bad'i unutmuşum birde 4. sezonu ve 5. sezonun 2. kısmı baya sürükleyiciydi. Ayrıca sorudan ziyade True Detective'i izlemeyen varsa mutlaka izlesin bence ilk sezonu efsane bence.

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Prison break. Dehset sahneleri vardı. Başroldeki adamın zekâsına fiziğine kisiligine kısacası her şeyine hastayım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Game of thrones, ayrıca spartacusün tüm sezonları

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• saydığın dizilerden hiç birini izlemedim açıkcası :D bu yaz izlemeyi planlıyorum onların hepsini :) hep fantastik dizi izlerdim geçen hafta prison break bitirdim. en güzel dizim diyebilirim ama her bitirdiğim diziden sonra böyle diyorum o yüzden emin değilim :D

henüz bitmeyen ama güzel giden dizilerden
    davin ci's demons
    the big bang theory
    diyebilirim :) bayılıyorum o ikisine. üstlerine yok :)

0|0
    0|0
    • İzlemediysen Flash ve Breaking Bad var temizlenmesi gereken dizilerden. :D

• flash izledim 2 sezon a geçmedim daha :) biriksin diye bekliyorum :) breaking bad de vaktim yok zaten :( ygs mağduruyum :D :D yaz a erteliyorum hepsini :)

• 2 Broke Girls (Komedi)

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0
  • The vampire diaries

0|0
    0|0
  • Bitenlerden; dexter ve spartacus
    Devam edenlerden; supernatural ve the walking dead

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0
  • Dexter. Üstünden çok geçti ama başladığım hiç biri yerini tutmadı

0|0
    0|0
    • İlk 2 sezonu güzeldi ama 5. sezondan sonra bana gına gelmişti Dexter'da. Finali en berbat biten dizilerdendir muhtemelen. :D

• Evet final konusunda haklısınız ama yıllarımı verdim o diziye yinede etkilemişti :D

• boş zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir dizi tavsiyesi sizlere... mutlaka okuyun :) http://www.fikirmotoru.com/dizi-tavsiyesi/

0|0
    0|0
  • American horror story

0|0
    0|0
  • Breaking bad, Lost , harper s island, dexter, the mentalist vs
    bunları izlerken çok keyif almıştım

0|0
    0|0
  • my girl ve nice guy

0|0
    0|0
  • Supernatural birtanedir. <3

0|0
    0|0
  • the big bang theory <3

0|0
    0|0
  • how i met your mother

0|0
    0|0
  • henüz en iyi dizimi izlemedim.
    the vampire diaries izlediğim ilk yabancı dizi olduğu ve izlediğim yıllara dönmek istediğim için o diyim.

0|0
    0|0
  • orange is the new black ve vampire diaries

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Agent Of Shield

0|0
    0|0
  • Genelde ben tarihi dizileri seviyorum çok fazla saptırılmamış efsanede olsa Spartacus, Vikings, Pompeinin dizisi vardı unuttum efsanedir spartacus bu arada :D

0|0
    0|0
    • Rome dizisini arada bitir o dizide güzeldir. Klasik HBO dizisi.

• Band of Brothers ve The Pacific vardı bide onlarıda temizle. Özellikle Band of Brothers müzikleri her şeyi ile izletiyor kendini.

• Ya dizi bağlarsa bitiyor spartacusu 4günde bitirdim :D viking i 3 günde bitirdim dediklerini deniycem :))

• Supernatural varken diğerlerini hep 2. plana attım. Ama spartacus başka o efsanenin efsanesi

0|0
    0|0
  • Bizimkiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...