Yabanci dizilerden en çok kimin ölmesine üzüldünüz?

The walking dead' in son bolumunun etkisinden hala cikamadim. Ilk defa bir diziyi izlerken bu kadar heyecanla ve merakla izledim. Glenn umarim ölmemistir :(
Ama genel olarak bakarsak Ölmesine en cok uzuldugum kisi the walking dead dizisinden Beth :(

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Spartacus sanırım. öleceğini bildiğim halde bir iki gün bayağı üzülmüştüm :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Obreyn Martell :( (Game of Thrones)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Üzülmem de Grey's anatomy : Derek Shepherd (patrick dempsey), bu adamın karakteri çok iyidi. Fringe'te de olivia ve peter in kızları ölünce üzülmüştüm. O da olivia üzüldü diye hahaha

1|0
    0|0
  • Glenn ölmedi ya ama 6. sezonun ortalarına doğru büyük karakterlerden biri gidiciymiş forumlarda falan hep öyle yazıyo ve rick bu ölümden sonra loride olduğu gibi büyük bir yıkım yaşayacakmış.

1|0
    0|0
  • Stannis

0|0
    0|0
  • Walther White (üşüyoruz reis)

1|0
    0|0
  • hepsinin canı cehenneme = )

0|0
    0|0
  • merlin son sezonda arthurun ölmesi beni yıkmıştı

0|1
    0|0
  • Artur pentregun

1|0
    0|0
  • Itachi'yi bilir misin sen?
    Ondan daha mükemmel tek bir karakter görmedim ben..

0|2
    0|0
  • Ned Stark...

0|1
    0|0
  • Bidam ın

0|0
    0|0
  • beth kendi isteğiyle cıkmıs diziden müzik kariyerine devam etmek için benim için ilk sırada micheal scofield var priso break dan

0|0
    0|0
    • O geri donecekmis. Yeni sezonu onumuzdeki yil cikiyormus

• evet duydum bütün üzüntüm yarıda kalmadı kac yıl önce bitmişti yani en cok üzüldüğüm 4 sezon boyu uğras didin sonra daha cocugunu görmeden ölmesi baya kötüydü

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanırım gelen ölmemiş nicolos onun üstündeymiş sanırım ve prison break Micheal idi

0|0
    0|0
  • The vampire diaries Elena Gilbert karakteri :(
    Damon'la ayrı kalıyolar ya ölmedi gerçi ama uyanmıyor dizide yok izledikçe fena oluyorum :(

0|0
    0|0
    • Benim de aklima o geldi ama ölü olarak saymiyorum ben onu. Geri donecegine dair umudum yok ama onsuz olmuyor :(

• Shane öldüğünde içim parçalanmıştı o benim favori karakterimdi

0|0
    0|0
  • Spoiler verdi ya 😀

0|0
    0|0
  • Supernatural - Cain 'in ölümü beni üzmüştü gerçi öldü mü belli de değil de

0|0
    0|0
    • Cain dedigin kim? Kabil mi?

• bir bölüm oynamadı kız gösterdiler aralarda :D kabil bana hep çok çekici gelmiştir ^_^ ben onlara üzülmedim ya :d bobby'ye de üzülmüştüm

• Aslinda ruby öldü diye degil degisti diye cok uzulmustum sarisin olani daha cok seviyordum :)

• once upon a time da graham öldüğünde çok üzülmüştüm :(

0|0
    0|0
  • Walter White ve Debra Morgan. Kuşkusuz en çok bu ikisine üzülmüşümdür.

0|0
    0|0
    • Debra :)
      Aklima gelmedi o ölmüstü degil mi? Hatirlayamadim tam :(

• Hani saxon falan vardı katil? Debra yı kurşunla yaraladı. Yaşasa bile felçli olacaktı. Dexter Debranın cesedini alıp denize attı. Fırtına vardı hatta o sırada

• Beynim durdu ya. Hatirlamiyorum :(
      Bir daha izlemem lazim mutlaka

Yükleniyor...