Kapat

Yabanci dizilerden en çok kimin ölmesine üzüldünüz?

The walking dead' in son bolumunun etkisinden hala cikamadim. Ilk defa bir diziyi izlerken bu kadar heyecanla ve merakla izledim. Glenn umarim ölmemistir :(
Ama genel olarak bakarsak Ölmesine en cok uzuldugum kisi the walking dead dizisinden Beth :(

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Spartacus sanırım. öleceğini bildiğim halde bir iki gün bayağı üzülmüştüm :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Obreyn Martell :( (Game of Thrones)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Üzülmem de Grey's anatomy : Derek Shepherd (patrick dempsey), bu adamın karakteri çok iyidi. Fringe'te de olivia ve peter in kızları ölünce üzülmüştüm. O da olivia üzüldü diye hahaha

1|0
    0|0
  • Glenn ölmedi ya ama 6. sezonun ortalarına doğru büyük karakterlerden biri gidiciymiş forumlarda falan hep öyle yazıyo ve rick bu ölümden sonra loride olduğu gibi büyük bir yıkım yaşayacakmış.

1|0
    0|0
  • Stannis

0|0
    0|0
  • Walther White (üşüyoruz reis)

1|0
    0|0
  • hepsinin canı cehenneme = )

0|0
    0|0
  • merlin son sezonda arthurun ölmesi beni yıkmıştı

0|1
    0|0
  • Artur pentregun

1|0
    0|0
  • Itachi'yi bilir misin sen?
    Ondan daha mükemmel tek bir karakter görmedim ben..

0|2
    0|0
  • Ned Stark...

0|1
    0|0
  • Bidam ın

0|0
    0|0
  • beth kendi isteğiyle cıkmıs diziden müzik kariyerine devam etmek için benim için ilk sırada micheal scofield var priso break dan

0|0
    0|0
    • O geri donecekmis. Yeni sezonu onumuzdeki yil cikiyormus

• evet duydum bütün üzüntüm yarıda kalmadı kac yıl önce bitmişti yani en cok üzüldüğüm 4 sezon boyu uğras didin sonra daha cocugunu görmeden ölmesi baya kötüydü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanırım gelen ölmemiş nicolos onun üstündeymiş sanırım ve prison break Micheal idi

0|0
    0|0
  • The vampire diaries Elena Gilbert karakteri :(
    Damon'la ayrı kalıyolar ya ölmedi gerçi ama uyanmıyor dizide yok izledikçe fena oluyorum :(

0|0
    0|0
    • Benim de aklima o geldi ama ölü olarak saymiyorum ben onu. Geri donecegine dair umudum yok ama onsuz olmuyor :(

• Shane öldüğünde içim parçalanmıştı o benim favori karakterimdi

0|0
    0|0
  • Spoiler verdi ya 😀

0|0
    0|0
  • Supernatural - Cain 'in ölümü beni üzmüştü gerçi öldü mü belli de değil de

0|0
    0|0
    • Cain dedigin kim? Kabil mi?

• bir bölüm oynamadı kız gösterdiler aralarda :D kabil bana hep çok çekici gelmiştir ^_^ ben onlara üzülmedim ya :d bobby'ye de üzülmüştüm

• Aslinda ruby öldü diye degil degisti diye cok uzulmustum sarisin olani daha cok seviyordum :)

• once upon a time da graham öldüğünde çok üzülmüştüm :(

0|0
    0|0
  • Walter White ve Debra Morgan. Kuşkusuz en çok bu ikisine üzülmüşümdür.

0|0
    0|0
    • Debra :)
      Aklima gelmedi o ölmüstü degil mi? Hatirlayamadim tam :(

• Hani saxon falan vardı katil? Debra yı kurşunla yaraladı. Yaşasa bile felçli olacaktı. Dexter Debranın cesedini alıp denize attı. Fırtına vardı hatta o sırada

• Beynim durdu ya. Hatirlamiyorum :(
      Bir daha izlemem lazim mutlaka

Yükleniyor...