Kanal7 ve samanyoluna karsi garezi olanlar var mi?

cevremde yadirganmadigi halde ozellikle kocaeli cevresinde bir kanal7 veya samanyolu demenin bile ordaki insanlari kahkahaya bogdugunu gordum. bu kanlallari izleyenleride uzayli gormus gibi cok garipsediklerini gordum. cok garip. sizde boylemisiniz veya ne dusunuyosunuz. samanyolunu pek sevmem acikcasi bn

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Garip ve ilginç diye nitelendirilebilicek kanallar. İzleyenleride anlayamıyorum, hadi kanal7 ramazan ayında falan belki izlenirde özellikle stv nin 5. sınıf kendi kendine çekip yayınladığı filmler insanı intihara sürükler :D

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• kanal 7 gene abartmadan dini dizileri konuya alıyor ama samanyolu tvde dini diziye büyü katıyorlar özel gücü sihir gibi gösteriyorlar ben samanyolu tv yi pek sevmiyorum

1|1
    0|0
  • Saçma sapan dizileri olmasa neyse de.. saçma diyorum yanlış anlaşılmasın.. Abartı , dini olacak diye iyice sacmalanmis ve islami açıdan kufur öğeleri taşıyan kalitesiz ve hatalı pekçok yapımı olan kanallar.. Bende sevmem ama gulunecek kanallar da değil. flash olsa neyse de :)

1|0
    0|0
  • Samanyolu , kanal 7 , atv , ntv , star , show tv , tv8 , habertürk, beyaz tv vs. gibi satılmış kanalları uzun zamandır takip etmiyorum açıkçası.

Ayrıca samanyolu, flash tv ve kanal 7'deki programlar , diziler falan gerçekten insanların zeka seviyesini alt seviyeye çeken tür de. Komik olanları çok. O insanları tebrik ediyorum. İzlenmez bu kanallar gerçekten :D

1|0
    0|0
  • 3 sene önce Tayyip Tayyip diyorlardı. Ne oldu şimdi? Hepsi aynı çeteden

1|0
    0|0
  • Onlarin zaten birbirine garezi var ;)

1|0
    0|0
  • e heralde yani insanların psikolojisini bozuyolar

0|0
    0|0
    • Valla yaa:( samanyolu ozellikle sacma. Kanal7 ninde bir kalp gozu ayy aman:'(

• puhahah kückken vardı o korkardım ben ondan ya :(

• Geceleri oynardi annem acardi korkudan uyuyamadim biara sabaha kadar. Kucukken :D hic unutmam kadini kursuna dizfiydi adam kadin alkanlar icinde aman allahim :'(

• Bende pek sevmem izlemem sildim bile kemal sunal filmleri icin biraktim kanal 7 yi arada cikiyor

1|0
    0|0
  • Dedemlere gidince Kanal7den başka bişi izleyemiyom :(

1|0
    0|0
  • İmam Hatipten Meslek Lisesine Geçen Kızın Hazin Sonu, diye bir dizi gördüğümden beri, o kanallar benim için ibretliktir :)

0|0
    0|0
    • Aha ha aman illallah annemden de uzak dursa samanyolu :D

• İkiside birbirinden şerefsiz izlediğim tek kanal var oda kanalturktur adi bile güzel. Gerçi şerefsiz hırsız tayyip onada göz dikmiş

0|0
    0|1
  • içeriğin çoğu boş yayın

0|0
    0|0
  • samanyolu tv de acaip isimli filmler oynuyor.3. sınıf filmler. sakallı bir adam her filmde ortaya çıkıyor ne hikmetse

0|0
    0|0
  • Kanal7 ile sorunum yok ama Samanyolu ile sorunum var. FETO'nun hiçbir kanalını izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Kanal 7 ve samanyoluna karşı garezi olan kızın ibretlik hikayesi

0|0
    0|0
  • Hahahaha. Kanal 7 mi hahaha samanyolu he ahahahh

0|0
    0|0
  • Cok iyi oyunculuk var ana sinifindaki cocuklarla kapisir

0|1
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • şşşş kanal 7'ye laf yok diğeri muhterem hoca efendinin zaten..

0|0
    0|0
  • Saman tv girmedi bizim listeye hiç.

0|0
    0|0
  • kanal 7 ile yok samanyolu sevmem

0|0
    0|0
  • Öyle kanallarmı var yahu?

0|0
    0|0
  • Benim var samanyoluna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• samanyolu gereksiz kanal.. hayatta izlemem.. fettullahçı terörün yayın organı.. papanın uşağı fettullahın kanalı...

1|0
    0|0
  • ya ordaki saçma sapan diziler, zaten oyunculardan hiçbiri güzel oynayamıyo iğrenç ya hele şu dizi müzikleri yok mu ağlayasım geliyo yeminlen

1|0
    0|0
  • Kanal 7'yi de Samanyolu Tv'yi de izlemiyorum. Samanyolu Tv'yi zaten oldum olası hiç beğenmedim. Kanal 7'nin de sadece haberlerini ve haber tartışma programlarını izliyorum gerisi Kemal Sunal filmleri zaten.

0|0
    0|0
  • Komedi geliyor ya. bir degskler

0|0
    0|0
  • Insanlar mal

0|0
    0|0
  • saçma sapan diziler programlar vs var normal

0|1
    0|0
    • Off valla ya. bir kucuk gelin var annem hastasi. Deli oluyom ya degistryorm dye kiziyo. İki dunya arasnda midir nedir sacmalanirda bu kadar sacmalanmaz hani. Senaryoyu yazanlarin hatal dunyasi cok genis

• bizim evde hiç kimse izlemez uydu da var mı onu bile bilmiyorum. bazen memlekete gidince dedemle babannem izliyoda fenalık geçiriyorum ben

• Aynen bilmez miyim annem saolsun:)

• benim bir garezim yok program güzelse heryerde izlerim:)

0|0
    0|0
  • Ben samanyolunu cok severim ondan başka kanal izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Komik tabi absurd komedi kategorisine giriyor :)

0|0
    0|0
  • stv sildim.
    kanal 7 duruyor ama izlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...