Kapat

Uzun sure etkısınde kalamadıgınız ve herkese önerdıgınız bır fılm var mı?

çok begendıgınız ve uzun surede etkısınde kaldıgınız yıne olsa yıne ızlerım dedıgınız bır fılm var mı?

ben Mahsun Kırmızıgul'un yazdıgı ve yonettıgı (adamı hiç sevmem)

MUCİZE ' film ını cok begenmıstım ve sinemaya gıdecek kısılerı yonlendırmıstım pekı ya sız
uzun sure etkısınde kalamadıgınız ve herkese önerdıgınız bır fılm var mı ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Esaretin bedeli, Zindan adası, Yeşil yol, Mustafa hakkında herşey.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece sen, bir küçük eylül meselesi. Baya zırlamıştım

0|0
    0|0
    • sadece sen i izledim gerçekten çok guzeldı ama dıgerını ızlemedım şu an kız arkadasım yok olunca ızlerım :D

• the bucket list. izlemediysen tavsiye edebilirim eğer yanlış hatırlamıyorsam şimdi ya da asla diye çevrilmişti türkçeye

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Son samuray.. insani degerler adina cok guzel bir film.. askta var savasta.. akilda var kulturde..

0|1
    0|0
  • Léon: The Professional

0|1
    0|0
  • Schindler's List

0|1
    0|0
  • Etkisinde kalmiyorum pek yine olsa yine izlerim diyecegim uc film var esaretin bedeli yesil yol american history x

0|0
    0|0
    • yeşil yol ve esaretın bedelını ızledım gercekten cok etkıleyıcı fılmlerdı herkesın ızlemesı gereken fılmler yanı

• Posterdeki adam ney la 😂😂😂😂😂 abüüü bağa ver diyen dilenciler gibi mk yhaaaaaaa 😂😂😂😂😂😂😂 git intouchables izle

0|0
    0|0
    • dostum sen bu fılm ı bı ızle emın ol kı demek istedıgımı anlıcaksın yasanmıs olaydan alıntıymıs tavsıye derım

• Olurum gülerim l*n o adamı filmde görsem 😂😂😂

• dostum gulceksın tabıkı zaten guldurmek ıcın var hem gulduruyo hem dusunduruyo hemde aglatıyo bu fılm 3 u 1 arada neskace gıbı emın ol cok begenıceksın

• Interstellar derim tek geçerim eğer mühendis ya da fizikçiysen emin ol %10000 ihtimalle haftalarca etkisinde kalacaksın

0|0
    0|0
  • Yıldızlararası

0|0
    0|0
  • Şaban oğlu şaban < dandik uydu kanallarında hergün çıkıyor hergün izliyorum :)

0|0
    0|0
    • ahhahahahahhaha boş esnaf kanalları onlar ama zaman gecırmeye bırebır onların daha ıyılerı de var yabancı fılmler fılan verıyo tavsıye ederım

ustaya saygılar 'kemal sunal'

Yükleniyor...