Türk dizileri baymadı mı artık?

Zengin kız fakir erkek ve onun üvey babası ama fakir genç bilmiyor tabi öz sanıyor sonra onun sürekli siddet gören annesi.. Ve ne hikmetse 15 milyonluk İstanbul'da sürekli kavga ettiği ama bilmediği öz kardeşi bu kardeş genelde hep zengin olur :D sonra bu fakir gencin masumane kız kardeşi buda zengin kardesi veya cevresi tarafindan kötü yola sürüklenmeye falan çalışır genelde :D Yabancilardaki gibi aksiyon dolu diziler yapılsın artık dimi :D

Güncellemeler:
Vayy be çok süper soru sormusum süperiz mükemmeliz yakıyoruz oye soru vitrinde ahahaha 😀😀😀

0|0
3936

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eloğlu 50 yaşına kadar örnek vatandaş olmuş, potansiyelinin çok altında para kazanmış, ekonomik sorunlarla boğuşan, bir sakat oğlu ve planlanmamış bir çocuğa hamile oldukça kontrol manyağı bir karısı olan bir adamın akciğer kanseri teşhisi koyulunca kafayı kırıp 'Sikerim l*n böyle işi' diyerek uyuşturucu işinden kısa zamanda voleyi vurup ailesine büyük miras bırakma çabası içine girmesini ve bu yolda geçirdiği muazzam dönüşümü olağanüstü bir kurguyla ve oyunculukla çeker.

Bizdeki diziler halen daha 'kim kimi hamile bıraktı'dan ibaret.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 38

• Hemde Nasıl ya Artık Konu Bulaıyorlar Hep Aynı Konular Bir Aksiyon Yok Birşey Yok Hep Acıtasyon Dram Kan. . . . İyice Bunalttılar Ya Gerçekten :( O Yüzden Türk Film, Dizi, Müzik İzlemiyorum Dinlemiyorumda. . . .

1|1
    0|0
  • bahsettiğin diziyi bilmiyorum, pek de dizi izlemem zaten. yalnız eleştirip ayyy şu dizi iyiydi, diyenlerin ki daha da berbattı. adamlar dizilerden öğrendiklerini tarihin gerçekleri sanar olmuş. :))))) dizilerin toplumsal ahlakı çökerttiğini düşünmüyorum. bir yoruma da yazdım, senaryodaki tüm iğrençlikler elli yıl önce de şu anda da zaten yaşanıyor. kırsal kesimlerde kimin eli kimin cebindeymiş. herkesin anası babası farklı çıkıyor, ki o tarihlerde tv bile yoktu. dizi seyretmem ama bunlar da konularını toplumdan alıyor. yaşanan ahlaksızlıklar gözümüze sokulunca rahatsız ediyor. 13 yaşındaki kıza yıllarca tüm köy tecavüz eder, susarlar ama yengesiyle ilişkisi olan dizi karakterine kin kusarlar. bu tepkilerimizi biraz da gerçeklere verebilseydik keşke.

0|1
    0|0
  • ülkenin ahlakını başka çökertemezler çünkü.
    bütün diziler aldatma , metres hayatlı başka konu yok

1|2
    1|0
  • Ben supernatural izliyom :D

1|1
    0|0
  • Çok saçmalar

0|1
    0|0
  • Hayalgucu sifir keke bizde

0|1
    0|0
  • kesinlike kısır döngüye giriyolar sürekli

0|1
    0|0
  • Dizi izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Baydi bazilari

0|1
    0|0
  • Televizyon hiç izlemiyorum desem.😀

1|1
    0|0
  • hemde nasıl baydı

0|1
    0|0
  • baydı

0|1
    0|0
  • Ya bide izliyorlar. Nasıl o kadar izlenim oluyor ciddi anlamda şaşıyorum. Yok sekreter bir herife aşıkmış yok kızın teki 2 kişi arasında kalmış. Saçma sapan mal mal dizileri. Hele isimleri konularından da saçma. Çilek kokusu ne ya.

0|1
    0|0
  • Öf evet ya sıktı artık

0|1
    0|0
  • Dizi izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Bu yüzden TV izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Hep aynı hikâye :D

0|1
    0|0
  • Aynen he😳

0|1
    0|0
  • Evet sıkıcı kore dizileri daha güzel 😄

0|1
    0|0
  • hemde nasıl baydı bir tek muhteşem yüzyıl kösemi merak ediyorum
    bir de iyice çirkinleşti herkes birbirini aldatıyo bütün hepsi zenginlik üzerine kurulu hiçbir çocuk ailesine saygı göstermiyo

0|1
    2|0
    • izleyeceğin dizide de farklı bir şey bekleme. bebekler taht için pencerelerden aşağıya atılacak.

• Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 35

• rneğin; bugün ekranlara gelen Analar ve Anneler dizisinde dayısı yeğenini öldürüyor. Ölen çocuğun annesi gelinine öfkesinden doğan bebeğinin öldüğünü söyleyip bir başka doğum yapıp çocuğunu kaybetmiş anneye veriyor. O anne kimden hamileydi bilin. Sevdiği çocuğun babasından! Adam oğlunun sevdiğine tecavüz ediyor. Bu tür konuların Türk toplumunun ahlakını bozduğunu düşünüyorum. Millet izliyor özeniyor sonra sapıtıyor. Siz ne düşünüyorsunuz tv programları hakkında? geçen kızın biri sorduydu böyle dizimi olur la aşçı bahçivana bahçivan uşağa uşak şoföre sonra hepsi evsahibne misali

0|1
    0|0
    • diziyi izlemedim ama maalesef bir elli yıl önce de şu an da yaşanan gerçekler anlatılmış. he entrika kısmı abartıdır ama gelinine tecavüz, komşusunun karısıyla, baldızıyla ilişki vs. doğusundan batısına kadar özellikle köy yerlerinde oldukça yaygın. müge anlıya kim çıktıysa hepsinin anası babası başkası çıkıyor, ki bu adamlar 35 40 yaşında. demek ki nerede o eski aşklar dediğimiz tarihlerde bile ne iğrenç ilişkiler dönüyormuş.

• pardon yanlış yere yazdım. 😂😂😂😂 başka bir yorumuma gelen cevaba yazarken karıştı hatlar.

• bende diyorum ne diyor bu :D @kurugöt

• 80'ler haricindeki tüm diziler kaldırılmalı bence.

0|1
    0|0
  • İzlemeye değer bir dizi yok maalesef.

1|1
    0|0
  • ya konuyu geçtim en az 1,5 saat sürüyor bide :D

1|1
    0|0
  • baydı artık zaten 1 diziden başka dizi izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum ki

0|1
    0|0
  • türk dizilerinde artık sevişme sahnesi grmek istemiyorum masdaS:D
    ahlakım bozuluyor AS:DSA

1|1
    0|0
  • Hep aynı konular bu yüzden Türk dizisi izlemiyorum. Ama şimdi yabancılardaki gibi aksiyon yapsan da büyükler izlemez ki. Arrow açsan saçma, GoT açsan yalan, Dexter açsan psikopat, TWD açsan korkunç diyorlar. Yapımcılar Türkiye'de böyle dizilerden para kazanamaz o yüzden yabancı dizi izlemeye devam.

0|1
    0|0
  • zaten bizim yapımcılar yabancılardan senaryoyu satın alıyor böyle aksiyonla başlayan ondan sonra senaryo kendilerine kalınca cok cıvıtıyorlar sonra :D

0|1
    0|0
  • Hep ayni senaryoyla farklioyuncular oynatmaktan sikilmadilar. Turkiyede dizi film sektoru bitik durumda

0|1
    0|0
  • Türk dizilerini hiç sevmiyorum.
    Bir kaç tane hoşuma giden var sadece.
    Yabancı dizilerin kaliteleri, standartları belli..

0|1
    0|0
  • Hep aynı aşk konusu. Geçen gün kanal değiştirirken denk geldim. Hangi dizi olduğunu hatırlamıyorum. Resmen yatakta fantazi yapıyorlar. Ayıp bee millet onu izliyor.

0|1
    0|0
  • Kertenkele disindakilarin hicbirini izlemiyorum ki.. zaten diziler igrenclik saciyor bo. k cukuru gibi sanki

0|1
    1|0
  • Türkiye komedi ve pempe diziden öteye geçememiştir. Türk dizisi olarak izlediğim adam akıllı bir kaç dizi vardı onlarda kapatıldı Leyla ile Mecnun kapatıldı, , Behzat Ç vardı bitti, şu an izlediğim Türk dizisi yok geneli yabancı.

0|1
    0|0
  • Türkler şunun farkında diziye fazla para yatırmak istemiyorlar. En az maliyetli diziyi çekmek istiyorlar. Nasıl olsa parayı reklamdan kazanacaklar. Hani izlenebilecek düzeyde olsun yeter diyorlar o yüzden.

0|1
    0|0
  • 4 sene once bıraktm ızlemeyı

0|1
    0|0
  • Hepsi saçmalık ve gençlerimiz o yaşantılara özeniyor

0|1
    0|0
  • Uzun zamandır TV seyretmiyorum.

0|1
    0|0
  • Yıllardır yerli dizilere bakmıyorum. Hatta haber harici tv'ye de bakmıyorum.

0|1
    0|0
  • Türk dizileri Türk şarkıları Türk şiirleri Türk komedyenler Türk fıkraları Türk Atasözleri Türk deyimleri hiçbiri baymadı. Bazen biz bayılıyoruz biz ayılıyoruz ama biziz sonuçta iyi ya da kötü

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15
Yükleniyor...