Murat Boz'da ki yavşaklık kimde var?

Adam kızların ilk seksiliğine bakmıyor mu ya? :))))))))))))))))))

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Devir yavşakların devri. :) Ne bekliyordun ki? :) Kararını ver. Ya yavşak ol ya da kenarda ezil, büzül. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sadece saygı duy yani onu eleştirmeye hakkin yok ki senin ama ya tamam bazı hareketleri hoşuna gitmiyor olabilir yani diğerleri gibi seninde ama cidden bu kadar sa önyargıyla yaklaşma ama sende ya he yaaa

0|1
    0|0
  • Bizim halkı bilmez misin, nerede gerçek sanatçı var;arkalarına bakmadan kaçarlar. Fakat nerede aptal, beş para etmez tip varsa ünlendirirler.
    Murat Boz da onlardan bir tanesi.

0|1
    0|0
  • pardon da sen kızların ilk neyine bakıyon? erkekliğin kuralı bu adam yavşak değil sadece erkek hepinizin kafa aynı çalışıyor çamur atma şimdi yok bn öyle değilim bilmem ne N*H öyle değilsin :D

0|1
    0|0
    • ben tanıştığım insanın ilk götüne göbeğine bakmam açıkcası. gözlerine bakarak konuşurum :)

• üff be napiyim kıllı dötünüzü bide ciddiye almış ya kızlar öyle şey yapmaz

• dötüme demiyrum ablacım :)

• Baksın ya çok tatlı :D

0|1
    0|0
    • tatlılığına bişey demiyorum da gökhan ve hakan da erkek ama göz göre göre kızın orasına burasına bakmıyorlar bence

• ya orda işin şakasında sempatiklik yapıp insanları güldürmeye çalışıyo sn murta yavşk dymzsn grzklı. s. s. s

0|1
    0|0
  • Mal ya oda

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum zaten yakışıklı falan da değil

1|1
    0|0
  • Adam show yapıyor sadece abartma bence

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Murat boz ne yapsa yeridir a. mk

0|1
    0|0
  • adam şekil e kızlarda dünden razıysa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Sanane bundan?

0|0
    0|0
  • yüz verirsen ayıya, gelir sıçar halıya. Adamı bu kadar abarta abarta överseler olacağı bu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...