Ped Reklamını İlk Gördüğünüzde Tepkiniz Neydi 😁 ?

Ben ilk gördüğümde çocuktum daha, büyüklerin bebek bezi diye düşünmüştüm :D :D Sizin ilk tepkiniz neydii 🙈

0|0
13|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• hatırlamıyorum bir tepki verip vermediğimi, özel gün gün dediğinden bende özel diye düşünmedim fazla herhalde :D

3|0
    0|0
  • bende öyle sanıyodum bez sanıyodum ne salakmışım 8)

2|0
    0|0
  • Bende öyle düşünmüştüm ama gerceği öğrenince nefret eder oldum ki hala nefret ediyorum ped reklamlarından,
    Tamam kadınlar için gerekli bir ürün ama tvlerde insanların gözüne sokar gibi tanıtılması ve açıklamalarının da artık neredeyse açık açık anlatılır gibi tanıtılması benim için çok iğrenç bir durum

2|0
    3|0
    • Aynen gizlimiz saklımız kalmadı her kanalda günde 100 defa gösteriyorlar ya

• Bunu nereye koyuyorlar diye düşünmüştüm sonradan kafam basmaya basladi

3|0
    0|0
  • edepsizlik dedimİlk pet reklamlarında poposunu sallayan sürekli beyaz kiloduyla kahkahalar atan kızlar vardı

1|0
    4|0
  • Ben onu hatırlamıyorum ama uzun yıllar kadınların vücudundan nasıl mavi sıvı geldiğini anlamamıştım 😕

4|0
    0|0
    • Oraya onun gerçeğini koysalardı bida kadın yüzü görmek isteyeceğini sanmıyorum :d

• Oyuncak bebekler için çocuk bezi sanıyordum 10 yaşıma kadar.

1|0
    0|0
  • Hic bir fikrim yoktu, bir ara yara bandi diye parmagimi sarmistim

1|0
    0|0
  • çocuk bezi sanıyordum. :)

1|0
    0|0
  • Ben hala o Pedi nasıl taktiklarini bilmiyorum

1|0
    4|0
  • töbe estafurullah olmustu...

1|0
    0|0
  • Hâlâ saçma bulurum o reklamları başka türlü tanıtım yolları yok mu yaa 😏

1|0
    0|0
  • Kizlarin kani mavi diye dusunmustum

3|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :)

1|0
    0|0
  • Afedersin ama reklamdaki kızların yerlerine bakıyodum. Bunlar insansa ben neyim? :). Şimdikiler okadar abarttıki. Valla abdestli kalmak çook zorlaştı. Rtük olsam bu reklamların topunu kaldırım !!!

1|0
    0|0
    • Ya reklamlarda öyle sadece. Özel günlerde beyaz pantolon giyip ortamlarda çılgınca dans etmiyoruz. Genelde ağrı kesici ve su torbalarıyla acımızı içimizde yaşıyoruz bir de bol çikolata.

• Her zaman. Her yerde dar giyinen kızlar var.
      Ama karakterli olan namusu önemsiyen erkekler (mesela ben) gizemli kız yani, bol pantalon falan namuslu kızlar benim ilgimi çekiyor. Hem böyle kızlar tüm erkekler için eğlenilecek kız değil, evlenilecek kız olarak bakarlar. Sen bunları bilirsin.
      Hadi iyi akşamlar sana !!!

• Bir insanın namusunu ve karakterini giyinişine göre yargılamaya devam edersen çok hata yaparsın bu hayatta. O bol pantolonlu giyiniyor diye namuslu dediğin kızlardan bazılarının hayat kadınlarından farkı yok. Sana da iyi günler!!!

• valla çok utanıyorduk modadan çıkıyordum ben :D

1|0
    2|0
  • Bu ne acaba ya diye düşünmüştüm anlam verememiştim. Neden insanlar bunu ellerinde tutarken bu kadar mutlu diyodum.

1|0
    0|0
  • bez sanıyordum

1|0
    0|0
  • Neden hep voleybolcu kadınlar üzerinden gider peki o reklamlar? :)

3|0
    0|0
  • ben ne olduğunu biliyordum çok utanıyordum ailemin yanında o reklam çıktığında.. :s

3|0
    0|0
  • ilk gördüğüm bırakın hala gördüğümde anlam veremiyorum
    neden totoya zum yapılıyor

0|1
    0|0
  • O değilde kocaman çantayla kadınların tuvalete gitmesi çok komik. Orkidini değiştireceğin çok belli işte, neyin tribini yapıyosun :)

0|0
    2|0
  • hemen almak ıstedım

1|0
    0|0
  • Mor pet te neymiski

0|0
    0|0
  • ben orkit ne laağğğ diodum nebilim bişeye benzetemiodumda D:WQ:D

0|0
    0|0
    • Öğrendiğinde tepkin noldu :D

• tam hatırlamıomda o reklamlarda oynacak cesareti nerden alıolar diodum ama kesin bir çüşşaskms demisimdir :d:d

• Ne işe yaradığını 20 yaşımda sevgilime sorunca anladım

1|0
    0|0
    • Yok artık sevgilinin menopoza girnesini falan bekleseymişsin erken olmuş

• İnternet diye bişey var abisi

• Gereksiz şeylerle zamanımı harcamam ablası

• Bende çocuk bezi sanıyordum büyüdüm ne olduğunu anladım geçte olsa :P

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İlk orkid reklamları vardı. Ben o zamanlar ne olduğundan bir haber tabi. Reklamda kızlar erkeklere orkidin var mı diye soruyordu. Bende herkesin içinde amcama amca orkidin var mı dedim herkes buz kesti sonra babannem beni kenara çekip kulağıma kızım ayıp sorulmaz öyle şeyler dedi ama ben o zaman neden böyle dediğini anlamamıştım tabi :D

2|0
    0|0
  • Kanatlı Orkid reklamı çok olurdu. Annemle markete gittiğimizde bağıra bağıra, "Anneee bak kanatlı orkid baak baaak!" Yapmıştım. Tabii daha çocuğum Orkid nedir deseler Orkid, Orkiddir diyebilecek kadar bilmiyorum ne olduğunu.

3|0
    0|0
  • Kadınların neden böyle bir şeye ihtiyacı var ki?
    Diye kendi kendime sormuştum.

1|0
    0|0
  • İlk gordugum zamanı hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Ilk okulda bir oğlan vardı. Sürekli sizde bez kullanıyormusunuz. Diye kızlara sorardi. Biz bile bilmiyorduk o zamanlar. Oğlunuzu eğitin. En kötü dönemlerdi. Erkek çocukları neden böyleydi :/

1|0
    0|0
    • Ama olsundu

• Hala oyle erkeklerin gozunde. Pedleri ve ozel gunlerimizde oldugumuz gunleri sevmiyorlar erkekler.

• Biz onların sünnetine karışıyormuyuz. O beğenmedikleri şeyden çıktılar. Hatta onlarda birer kızdı. :D

• bende aynı senin gibi düşünüyordum :D

1|0
    0|0
  • Bende öyle sanıyodum :D

1|0
    0|0
  • Bu neymiş ki la diyodum.

1|0
    0|0
  • hatırlmıyorum

1|0
    0|0
  • Hafızam o kadar güçlü değil.

1|0
    0|0
  • Abime sormustum ben oda kadınlar altına isiyolar demisti 😢

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum, ama sanırım pet şişe sanmış idim. -,-

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibi saniyordum liseye giderken pedim babaannmlerde kalmis dedem de eline almis babaanneme getrmis islak mendil mi bu derken babaannem elinden kapip hii islak mendil demisti assdffds 🙈

0|0
    0|0
Yükleniyor...