İzlediğim programın sahte olduğunu ögrendim?

Kısmetse olur programının senaryo olduğunu biliyordum ama hepsinin hatta oradaki insanların sahte olabileceğinden o kadar emin degildim. Meğer dizi çekiyorlarmış. Yazık sms atıp oy gönderenlere. Keşke programı kaldıra bilicek bir yol olsa

Güncellemeler:
@kismetseolurgercekler • Instagram fotoğrafları ve videoları - https://instagram.com/kismetseolurgercekler/

1|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• :) Rtük e yapılıcak toplu şikayet bunu sağlayabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi kast izlemeyin yazık günah reyting içi herşey ceyda Işte benim stilime çıktı erdem ışte benim stilim çiğdemin akrabası yani teyzesi serhan bu tarz benim e çıktı ayça trt birde ki ana ocagi hepsi oyuncu yapmaçık melekle adnan dışarıda arkadaş :) ilk defa tanisıyolar bide :) izledikce sinir oluyorum eseri seviyorum ama canım ya :-*

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• izlediğiniz çoğu program öyle. yetenek, moda şarkı v. b hepsinin birincisi , programda ne yapacakları önceden belirleniyor.

1|0
    0|0
    • Ordaki insanların hepsi oyuncuymuş senaryo olduğunu biliyodumda insanın gözüne soka soka yapmaları çok salakça

• Bu tür programlara (survivor - kismetse olur gibi) bunlara sms atip parasini harcayan insan benim gozumde maldir hatta gerizekalidir

3|0
    0|0
  • Cok belli sahte oldugu

1|0
    0|0
  • Alayi senaryo

1|0
    0|0
  • Onların hepsi cast ajansından seçilmiş kişiler bir kaç kere denk geldi tam komedi..

1|0
    0|0
  • Hele şükür dünyaya hoş geldin uzaylı burası dünya 😂

1|0
    0|0
  • Kim soyledi peki onu

0|0
    0|0
  • Gunaydın daha ilk haftalarında belli oldu ne oldukları

0|0
    0|0
  • Hangisi

0|0
    0|0
  • Öyle zaten oraya gelenlerin hepsi casttan hepsi model oyuncu vs o ağır abi takılan serhanın şempanzeye dönmüş fotoları vardı bu tarz benimde :D

1|0
    0|0
    • Evet ya gördüm yazık onlara 😃

• Hangisii

• Supernatural kaç yıldır takipçisiyim arada the Walking Dead e bakıyorum

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende baıyorum arada da yani bencede kalkıp orada bir insan evlenmez ya öyle dizimiymiş o

1|0
    0|0
  • Nereden bu kanıya vardın?

0|0
    0|0
  • Alayı yalan onların esra Erol seda sayan vs vs.

1|0
    0|0
    • Evlilik programları zaten dizi sayılacak artık bu gidişle :)

• nerden ogrendin ki bunu bende izliorm evet bir yapaylik var ama herseymi?

0|0
    0|0
    • Her şey yalan Instagramın var mı

• aynen baya ciddi bir senaryo varmis baksana umarim herkes gorur

• İnşallah

• Ya bayila bayila izliyordu yalan dolan olmasi ayıp ve izleyicileri hiçe saymak bukadarda olmazki

0|0
    0|0
  • Gunaydin😄😄😄

0|0
    0|0
  • Bunları görmeden önce hepsinin int. hesaplarını gezindim bakdım o oraya çıkmış kimisi ürün tanıtmış hee belli iş dedim, bukadar ayrıntısıyla bilmiyodum ama neyin ne oldugu belli onlar zaten oyunda sunucu haber sunuyodu önceden hayvanlardan bahsrderken vicdandan falan çok bahsederdi, iyi biri dogru işler yapar profili vardı aklımda o gözden düştü yoksa onlar baya baya belli numara çktikleri duyguyu bulamadım siması tanıdık ama nereye katılmıştı büyük ihtimal evlilik programı, bide çocukları üzerinden duygu sömürüsü yapmıyolarmı para için kılıkdan kılıga giriyolar. ugraşıp hepsini bir araya toplayanı tebrik ederim. bu millet kendi kendi uyanmaz birinin dürtmesi lazımdı

1|0
    0|0
    • Aynen hepsi hikaye milletş salak yerine koymakyan başka hiçbir şey değil resmen romn yazıyorlar

• Mal gibi izliyoruz bizde yaa 😡

1|0
    0|0
  • Oha gerçektenmi link atsana ben bulamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...