Sansar salvo kaza geçirmiş?

Türkçe rap'in başarılı isimlerinden Sansar Salvo nun kadıköyde kendi kullandıgı araçla kaza yapmıs. Durumu cok agırmıs hastaneye kaldırılmıs. Haberi duyunca çok üzüldüm. Bakırköyden kadıköy e bu saatte otobüs metrobüs tramvay var mı bilen varmı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• gercekten mi 😳 uzuldum ya

0|0
    0|0
    • Durumu cok kötü diyolar ama tam net bisi diyen yok gidince büyük bir sürprizle karsılasmayız umarım :( mahallemizin abisiydi o :(

• haber var mı durumu nasil?

• Omzu cıkık ve sol el tarak kemiginde kırık var.. Önemli bir durumu yok.. yarın taburcu olucak

En İyi Erkek Görüşü

• la şimdi onun şarkısını dinliyordum tamda eminmisin nete baktım göremedim öyle birşey

0|0
    0|0
    • Nete kim yazıcak kardesim. Bizim mahallede oldugu icin haberini aldım ben ve arkadaslara teyit ettirdim dogru. Hatta hastaneye yanına gidicez birazdan:/

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşuna üzülüyorumdur umarım yalan haber olsun :(

0|0
    0|0
    • Bacım bu saatte bu konuyla ilgili niye yalan konusayım hastamısınız nesiniz. Ekin abi bizim mahallemizde ve evine haber geldi su an ailesi ve bütün yakınları dısarıdalar. Birazdan hastanaye gidicekler bende gidecegim

• Tamam bagrma ya :(
      Üzülme inşallah iyi olur:(

Erkekler Ne Diyor 3

• 24 saat calisan metrobus var bildigim?

0|0
    0|0
    • Araba buldum dostum hastanaye giden bir araba birazdan cıkacagız. Durumu cok ciddi diyorlar

• Hiç bir yerde yok böyle bir haber?

0|0
    0|0
    • Kardesim ben bakırköydeyim. Ekincan abinin bakırköyde oturdugu eski mahallesi yıkılıyor su an. Sabaha dogru düser rap forumlarına sanırım ya da twittera yazarlar. Burdan giden bir arabayla bende gidicem yanına durumu cok kötüymüs :(

• Hadi ya ah be adam ne hastalıkları yendi basını bırakmadı bela, allah yar ve yardımcısı olsun, İstanbul'da olsam mutlaka gitmek isterdim.

• Valla kardesim dogru dedin. Lenf kanserini yendi ekin abi ama bu kaza olayı cok kötü oldu. Umarım bir şokla karşılaşmayız :(

• Sagonun namazyla dalga gecerse oyle olur

0|0
    0|0
    • Bos bos konusma kardesim ne alakası var alla alla adamı sinir etme gece gece

Yükleniyor...