Suskunlar bağımlısı olan var mı benim gibi?

arkadaşlar içinizde benim gibi suskunlar dizisini cok seven var mı bittiği 3 sene oldu ama hala tekrar tekrar izliyorum keşke yeniden başlasa türkiyenin en iyi dizisiydi bence

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok seviyordum yaa.. saçma sapan diziler 5 sezon sürüyorken suskunlara noldu anlamadım

1|0
    0|0
    • aaa öyle deme memlekete saçma sapan diziler lazım, Leyla ile Mecnun gibi ya da ne biliyim Mutlu ol Yeter gibi güzel duygular ve düşünceler aşılayan hayatın gerçeklerinden kesitler sunan dizilerin ne işi var. Koyun olmamız lazım koyun o saçma sapan güzellik yarışmaları evlilik programları falan izlememiş lazım ya da cennet mahallesideki şoparlarla çiçek takside gerzeklikleri seyretmemiz lazım...

• @Adramytteion onlarıda izledim ama suskunlar bir başkaydı

Erkekler Ne Diyor 7

• Tekrar izleemem ama gerçekten en iyi dizi oydu be, ABD de ona benzer bir dizi çıkacaktı akıbeti ne oldu acaba

1|0
    0|0
    • abd dizileei güzel oluyor genelde ama Ahmet Kayasız suskunlar olmaz

• Onlar yapar merak etme :) onuda kapatırlar bir şekilde :)

• Onu bilmiyordum, 3 4ay önce haberlerde görmüştüm abd de suskunlar a benzer dizi çıkacak diye

• Yemin ederim tek unutamayacagim dizi ilk defa bir diziyi takip ettim ondan sonrada dizi izlemedim

1|0
    0|0
  • şişirme dizi mafya özentisi. Bir tatar ramazan gibi olamadılar

0|0
    0|0
  • o diziyi herkes çok seviyorda ben 1 bölüm bile izlemedim

0|0
    0|0
  • Ilk sezon bombaydı sonra boh oldu gitti dağıldı

0|0
    0|0
  • bağlımsı değil de seyrediyordum ilgiyle Türkiye' de her türlü pislik olduğu gibi o da Türkiye' nin bir gerçeğiydi çünkü

1|0
    0|0
  • çocuk ceza evini çok güzel anlatmış yaşamayan bilemez orada olan biten şeyleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk sezonu mükemmel ötesiydi sonra mala bağladılar

1|0
    0|0
  • Ben yeni izlemeye başladım ilk sezondayım niye bitirmişlerse çok iyiymiş ağla ağla içim çıktı ama ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...