House MD izleyenler? Görelim :)?

Merak ettim bakalım kimler hayattan bir şeyler kazanmış. İzlemeyenlere tavsiyee :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vaaayyy yaş 18 ama house izleyebiliyorsun. Helal olsun :) Mükemmel bir dizidir. Her lafından birşey çıkıyor adamın. Her hastasından ayrı bir hayat çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Bak burada kırk yılda bir övdüğüm kardeşimi övücem ondan öğrendim. O da 15 yaşında fen lisesinde falan bu diziyi izledikten sonra doktrlukla kafayı bozdu. Ben de ondan öğrendim. Bilenleri de öğrenince sevindim şimdi. İnsanı hemen bağlıyor bu House'cuğum

• Ben ölsem de doktor olmamda kardeşim manyak zaten onun kafa çatlak arada bir nobel alıcam görüceksin şerro diye bana saldırıyor nsknsd. Ama şaka bir yana yok böyle bir karakter. Ayrıca belirteyim böyle bir doktor olsaydı Türkiiye de katliam olurdu sanki.

• Olurdu :D... House zamnlarında 3-4 tane dizi izlerdim. House, Fringe, The Wire ve friends takılırdım yeterdi bunlar.

En İyi Kız Görüşü

• ben 5. sezondayım :D

0|0
    0|0
    • Greg reis desene :) Everybody lies bitches :))

• cameron chase foreman <3 üçlüsünü özledim :D

• Offfffffffffffffffffffffff deme deme o üçlü hani bir efsane kral reis müthişlik

Erkekler Ne Diyor 4

• Everybody lies :D klasik mi oldu bide bu sözünü severim "It's a basic truth of the human condition that everybody lies. The only variable is about what."

0|0
    0|0
  • birkaç sezon izledim çok sıktı her seferinde aynı hikaye bölümün ortasında tanı koyuyor yanlış çıkıyor hasta daha kötüye doğru gidiyor bölümün sonunda doğru tanıyı koyup tedavi ediyor bu şekilde olmayan çok az bölüm vardı

0|0
    0|0
  • izlemedim :/

0|0
    0|0
  • listeye beni yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...