Super Naturel izleyen var mı hala?

Super Naturel izleyen var mı hala ?
Diziyi izlemeye devam ediyorum 7. sezondayım. Umuyorum hala güzel ilerliyordur... İzlemeye devam etmeli miyim? Yoksa lost gibi saçmalıyorlarsa hemen bırakayım mı?

• Harika, devam etmelisin.
    56% (10)55% (6)55% (16)Oy Ver
  • İdare eder, devam etsende olur etmesende.
    33% (6)18% (2)28% (8)Oy Ver
  • Kötü, bence bırakmalısın.
    0% (0)9% (1)3% (1)Oy Ver
  • Berbat, hemen bırak.
    11% (2)18% (2)14% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Yıllardir bıkmadan halen izliyorum. Her sezon basinda izlemeye başlayınca evimdeymis gibi hissediyorum sam ve dean in abi-kardes ilişkileri esprileri izlerken suratimda hep bir gülümseme oluşmasına sebep :)

0|1
    0|0
    • izlemeye başladım harika gidiyor yine sezon... Hayırlısı bakalım yeni sezonlarıda bitirmek için can atıyorum

• Kesinlikle en can alıcı karakterler castiel ve crowley

• Evet, aynen

Kızlar Ne Diyor 7

• supernatural bir yaşam tarzıdır. Bazı sezonları sıkıyor en iyi sezon 4. sezondu bence ama devam etmelisin

0|2
    0|0
    • 4-5-6 cok iyiydi.. 7den itibaren artık olaylar hep aynı sonuçla bitiyor.. Ama vazgeçemiyoruz işte

• evet vakit bulamadım pek bu aralar ama bugün izledim. Bıktım bu rowenadan :D @Naughtybynature

• Rowena candır ya ((: bizimkilerin daima dier taraftan düşman gibi gözüken dostları oluyor her sene bu sene de Rowena bu rolü alıor ama bir Ruby ya da Meg olamaz :D

• 4'te bıraktım. Yoruldum l*n :D

0|1
    0|0
  • bazı bölümler sıkıcı olabiliyo hatta kendilerini tekrarladıkları baydıkları da oluyo ama yine de vazgeçemiyorum ben 9 senedir falan izliyorum son sezonu mükemmel devam et winchesterlar asla pişman etmez :D

0|2
    0|0
    • Son sezonda da aynı devam edior.. Her sene yeni bir süper güç geliyor ama hep aynı sekilde olaylar gidiyor.. Ne biliim sam şeytan oluyor dean melek olacak gibi oluyor veya ölüyor geri geliyor.. Veya hastalık kapıorlar ama düzeliyorlar vs vs.. Hele bu sezon Sam'in o hastalıktan kurtuluşu çok basitçe oldu ama yine de bYıla bayıla izliyorum

• Ya oyunculuklarına tek laf edemeyiz ve kesinlikle izlenilecek senaryo ama sam'in luciferla uğraştığı sezondan sonra bu sezonlar biraz daha basit kaçmıyor mu?(:

• evet biraz basit geliyo ama izlettiriyo adamlar :D @naughtybynature

• ben 1. bölümünü izledim aklımda kalan tavana yapışmış biri. (2 sene önceydi) bana korkutucu geldiği için devam edemedim

0|1
    0|0
  • İlk sezonunu izledim ama pek sarmadı ya. TWD izle onun yerine on numara

0|1
    0|0
    • TWD dizinin kendi ismi mi araştırmadan sorduğum için üzgünüm.

• the walking dead açılımı. Süper bir dizidir. Ancak sıkılmayayım ben izlerken diyorsan kesinlikle American Horror Storyi izlemelisin. Çok aşırı etkisinde kalırsın eminim ki. Her sezon konusu farklı. Mükemmel bir şey.

• Evet katılıyorum çünkü izledim baya bir ama yeni sezonları tamamlansın tek bir hamlede izleyeceğim.

• 8. sezon 11. bölüme geldim bıraktım artık sıktı izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Harika, devam etmelisin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her blümü en az 2 kere izlemişimdir.. Baxılarını 4-5 kez.. 6. sezondan sonra ana konu değişiyor ama olaylar hep aynı.. Tanrı hala yok ortalıkta.. Büyük ihtimal 12 veya 13. sezpnda son bulur.. S. naturala bağlanıp da bırakanı görmedim.. Yeni sezonlar öyle ahım şahım değil ama 7. sezona geldiysen bırakamazsın. Her sezon sonu öyle bir yerde final yapıyorlar ki hasss diorsun... Supernatural bağımlılıktır..

0|1
    0|0
  • Adını söylemeyi geçtim yazamıyorsun bile bence bırak izleme sen

0|1
    0|0
  • Güzel dizi. İzlemeye değer.

0|1
    0|0
  • 7. sezonun ana konusunu leviathanlar oluşturuyordu. Dizinin en sürükleyici sezonlarından biridir.

0|1
    0|0
    • evet bu sezon 3. böümdeyim gayet güzel başladı ve devam ediyor.

• İşte bu mutlu edici haber ve izlemeye devam diyoruz...

• Tüm sezon uğraşıp o şekilde sonlanması basite kaçıor bence.. Yani dizinin hastasıyım tabi.. Eksikleri fazla ama yine de önemli değil .. Bakalım bu sene spoiler vermemek için 'dumanla' nasıl uğraşaxaklar merakla bekliorm.. Sonu yine basitçe biterse üzülürüm

• Güzelce takip edilebilen bir dizi.. Çok az bölümlerinde sıkıldım ama geneli iyi..

0|1
    0|0
  • ben de 7. sezonun ortalarına geldim ama baydı ara verdim ileride dönerim belki

0|1
    0|0
Yükleniyor...