Geleceğe dönüş filmi hüsran mı?

1985 yapımı film o zamanlar gelecek olarak 21 Ekim 2015 e geliyor. 3 gün önce haberlerde gördüm tahminlerden daha geri teknolojideyiz ama şu an çok duygulandım özellikle oyuncuların yerinde olmayı çok isterdim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Teknoloji aslında var.. yokdegil.. ama uygulamalar çok pahalı.. Tumdunyada.. Ha belki ucamiyoruz falan ama , ofilmdeki pekçok şeyi içeren bir ev kurabilirsiniz para sorunun yoksa.. Su anyere değmeden havada giden kaykay da icat edildi.. gecengundiscoveryde vardı programı.. ama manyetik özel pistlerde kullanabiliyorsunuz anca su an.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim için efsane olan bir seridir. Nasıl ki kemal sunal filmlerinden sıkılmayız bende bu film serisinden sıkılmam. Tabi tutturamamış olmaları normal ama nispeten tutar gibi oldu bazıları gelişmemiş olsada mesela uçan kaykaylar değil ama buna benzer deniz üzerinde yapılan bir takım çalışmalar var gibi.

0|0
    0|0
  • Ama filmde hayal ettikleri teknolojini çoğunu tutturdular 😊

0|0
    0|0
  • ne hüsranı. uçan kaykay vardır gerçek oldu kendi kendine iplerini bağlayan ayakkabı gerçek oldu tabletler ince televizyonlar gerçek oldu yani adamlar gelecek adına çoğu şeyi 30 yıl önceden doğru tahmin etmiş.

0|0
    0|0
  • son hallerine bakmıştım dün. çok yaşlanmışlar.

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Film o filmmm , kehanet değil... dahada üstüne film tanımam

0|0
    0|0
  • Filmdeki kendi iplerini baglayan Nike ayakkabı gerçek oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0