Kismetse olur'u izleyeniniz var mi?

Siz kimleri tutuyosunuz? Ben ayca ve emreyi tutuyrm cok yakisiyolar

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ayca emreyi kaldiramaz. Emre cok agir ayca cok oynak, enerjisi yuksek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• iğrenç birşey o ben olsam ayrılırdım ordan. erkekler üniversite hatta yüksek lisans mezunu kızlar lise arada kültür farkı büyük erkekler kaliteli kızlar arka mahalle dilberi onlarla mı evlenilir

1|0
    1|0
  • milletin derdi bizi mi gerdi :D ilgilenmiyoruz

1|0
    0|0
  • İzledim de çok saçma ya. Herkes bir atarlı giderli en nefret ettiğim insan tipleri. O yüzden izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Serhan Baba Ve Erdem

0|0
    0|0
  • onlar kim gardaş

0|1
    0|0
  • Senaryo hepsi dizi gibi çekiyorlar sizde izliyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ben şu an kafasını tutuyorum 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır ya Ayça çok mız mız çocuğun ağzına düşecek birinden hoşlanır sın tamamda kendini bu kadar da belli etmesi yanlış ve aşık olmuş salak kızlar gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Neredeyse hergün denk geliyorum ve gıcık oluyorum. Oradaki tankut muydu neydi iyi adam. Duygu ve Demette iyi. Ama kızlar çok şımarık, çirkef ve egolu. Erkekler desen dedikoducu çıktı. Zaten hepsi ajanstan bunlar. Sırf yalan varya bizde bunları izliyoruz :D İzlemeyin, izletmeyin.

0|0
    0|0
  • EvleneceksenGel kadar komedi mi orası da 😂

0|0
    0|0
  • Yalniz o kurgu haberin olsun serhan denilen her if fakesine kismetse olurda oyunculuk yazmis :)

0|0
    0|0
  • Ayçaya sinir oluyorum. Canselden asalet akıyo emrede azıcık akıl varsa kaçırmaz o kızı

1|0
    0|0
  • Ayça ve Emre. Yeni gelen kızı da sevmeye başladım melisi. Serhana ayar oluyorum

0|0
    0|0
  • Ayça ❤ emre

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hic biri kavgalari icn izliorm :)

0|0
    0|0
  • demeti tutuyordum şimdi erkeklerden bir emre ve murat, eserde kalsın canlılık katıyo :D

0|0
    0|0
  • Ben sadece erdemi tutuyorum çok tatlı bir adam baska da onun gibi yok. Keske şu şımarık melisle olmasa

0|0
    0|0
Yükleniyor...