SAGOPA KAJMER DESEM KELİMELERLE İFADE EDİNİZ?

Merhabalar... Sagopa Kajmer ve şarkılarıyla ilgili düşünceleriniz neler? Sagopacı ve anti sagopacılar var... Siz hangisisiniz.

Teşekkürler.

• SAGOPACIYIM
    80% (4)71% (5)75% (9)Oy Ver
  • ANTİ SAGOPACIYIM
    20% (1)29% (2)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Sen beni can evimden vurdun bir Sagoist olarak konuşuyorum. Yıllardır onun şarkılarıyla uyuyup uyandım, yalnızken ve çaresizken sadece şarkılarıyla günyüzüne çıktı içimdeki umut, sevinç. Onu sana kelimelerle anlatmamı istiyorsun şu an , ama bu imkânsız çünkü yetmez buna kelimelerin. bir kifayeti yokki kelimelerin söz konusu Sagopa Kajmer ise.. Çok başka bambaşka biri, sıradışı bir adam. Herkesleşmiş değil. Şunu unutmayalım onu herkes anlayamaz. Zaten anlayabilen bir kez daha düşünmez neden dinliyorum diye.. Yanı kısaca bambaşka biri o bende. O kadar isterdim ki konuşmak bir kez yan yana gelmek. Onu herkes dinlemesin zaten. :) Ne demek istediğini anlayanlara, içinin şeffafligini gorenlere kalsın meydan. Yani biz ve bizim gibilere.
    Teşekkürler :)

"Bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım. :)

0|0
    0|0
  • Göz görünce kalp üstlenir üzüntüyü. 🎶💪

1|0
    0|0
  • Galiba der gıderım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• içimdeki şeytanın ensesindeyim = )

1|0
    0|0
  • Sagopa'da iyidir ama Ceza daha iyi.

0|0
    1|0
    • Cezayı olduğu konuma getiren kişiyi araştır :) onun adı yunus özyavuz:) mahlası sagopa kajmer ;)

• Olmadıklarım İçin Üzgünüm Beni Olduklarımda Kabullen , Yapamadıklarımı Unut Yapabildiklerimle Tebessümlen...

1|0
    0|0
  • anti sgopacıyım.

0|0
    1|0
  • kaf kef knk =D

1|0
    0|0
  • Baytarim yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...