Muhteşem Yüzyıl Kösem i Nasil Buldunuz?

Biz zaten muhtesem yuzyil fanatigiyiz ve muhtesem yuzyilimizin 2. doneminin teaserlarin 3 tanesi yayinlandi gercekten muhtesem yuzyilimizin 1. donemi gibi harikadir zaten muhtesem yuzyil bir dunya dizisidir kosemde agbeyine yakisir bir sekilde basarili olucaktir

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• aynı karakteri benmiş kösemin :D osmanlıyıda bir güzel dağıtmış güçlü kadınmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Harikaaaa. Merakla bekliyorum. 5 ya da 12 kasım sanırım baslama tarihi

0|0
    0|0
    • Kasımın 2 haftası olarak açıklandı büyük ihtimal perşembe günü kurtlar vadisi korkudan gününü salı ya almış haha :D

• aynen star tv perşembeyi boş bıraktı çünkü muhteşem yüzyıl a ayırdı kurtlar vadisini salı ya almışlar korku dağları sardı bakalım diriliş ne yapcak güveniyorsa kendine çıksın karşısına demi :D

• Persembe Beren saat günü zaten

• Daha izlemek kısmet olmadi.

0|0
    0|0
  • Cok guzell mutlaka izlerim 👍👍

0|0
    0|0
    • kesinlikle :D harika olucaktir bu donem daha cok entrikalidir 4. murati cok merak ediyorum birde devletin dunyadaki durumunu

• Katılıyorum 👍 begendim ben

0|0
    0|0
    • aynen bende çok beğendim şimdiden 50 ülke istemiş dizimizi muhteşem yüzyılımız gibi zaferden zafere koşucaktır kanuninin ve hürremin torunları :D

• Çok beğendim, bekliyorum. Muhteşem Yüzyıl'dan daha güzel bir dizi olacak. Orada Meriem Userli olmayacak en azından.

0|0
    0|0
    • meryem üzerli iyidir diğer 1. dönemimizde harikaydı öyleki hiçbir dizi şu an o kadar reytingler alamaz alamıyor yeni dizimz güzel olucaktır

• İyi değil..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...