Ne Var Bu Burak Özçivit'te?

Bu Burağın Özelliği Nedir ya? Arkadaşlarım Kız Arkadaşlarım Çıldırttı En Son !

0|1
35|24

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 35

• Iy evet ya çok tipsiz ve kıro mk! Yolda görseler bakmazlar burada bırık bırık diye çıldırıyorlar valla bu türk kızı kıro erkek seviyor bunu anladım. Hadi kıvanç olsa neyse ya.
    t0.gstatic.com/images

1|0
    0|0
  • Valla bence de ne var o adamda öyle! İnsan demeye bin şahit ister. Böyle bir yakışıklılık olamaz.

3|0
    1|2
  • Erkek gibi erkek kara kaşlarına gözlerine bıyıklarına kurban 😂 bence asil olayi biyiklar abi biraz da boyle tam turk erkegi havasi katiyor kizlar ondan ayri bir seviyor ama çıldırmana gerek yok sen de gayet tatli görünüyorsun sakal bıyık falan şekilsin 😄😄

1|0
    1|1
  • Abartıyolar şu adam kadar karizması yok ama bizim halk anlamaz işte körü körüne bağlanırlar boşver :D
    noluyo.tv/.../...i-surprizi_130766106431553620.png

0|0
    0|0
  • biyik.

0|0
    1|1
  • Ben beğenmiyorum

2|0
    0|0
    • Senide kim beğensin acaba

• İddiam yok ne bu şimdi bir şey mi dedik atlıyorsun? Biraz olgun olun saygi duyun benim görüşüm sana ne oluyor?

• Adam sakallı da sakalsızda yakışıklı daha ne olsun :D

1|0
    0|0
  • Beyaz ten, kara kas , kara goz, biyik.. Daha nolsun:( Allah sahibine bagislasin , sdce begenmekle kaliyoruz :)

0|0
    0|0
  • Yauşuklu yetmez mı. d

0|0
    1|0
  • hiç begenmiyorum onu

0|0
    1|0
  • Kakası mavi

0|0
    0|0
  • Ben yakisikli saniyodum da bence kroya benziyo

0|0
    0|0
  • off olamıyacak kadar yakışıklı http://www.bursa.com/uploads/bu/burak-161577.jpg

0|0
    0|0
  • Çok karizmatik Adam

0|0
    0|0
  • Ne mi var? :D :D abi adamda tip var, yüz hatları mükemmel, vücut desen yürüyen kaya, bakışlar desen keskin ve etkileyici. Karakter olarak da iyi ama 5 sene önce fazla abazaydı şimdi epey bir olgunlaşmış.

0|0
    0|0
  • Ne yok ki malkoçoğlumda 😊😊

1|0
    1|1
  • yakışıklı

1|0
    1|1
  • Bende anlamıyorum ne var o adamda. Çoğu kız yakışıklı buluyo ama bence hiç öyle değil.

2|0
    0|0
  • bir özelliği yok bence sadece tanınıyor bir kaç kişinin onun totosunu kaldırması sonucu yakışıklıya çıktı adı ama ünlü olmayıp daha yakışıklı olanlar var.

1|0
    0|0
  • Profil fotosundaki sensen Burak'tan kötü değilsin ;)

0|0
    0|0
  • Sende olmayan çok şey

1|0
    2|0
  • Hepsi kasıntı o tiplerin çok iticiler.

1|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • Çok yakışıklı olabilir mi

0|0
    1|0
  • Ne mi var? Yakışıklılık, karizma, seksapel ve taş gibi bir vücut. Fiziksel anlamda kusursuz.

0|0
    1|2
    • ... bu saydıkların çok güzel peki ya içi ... farzetki çok çapkın biri ve kadına değer vermiyor... ne anladım bu işten .. o yüzden kusursuz bir insan yoktur nil

• Gözlerin mi bozuk yoksa ben mi anlatamıyorum? Özellikle belirttim "Fiziksel anlamda kusursuz"diye. @ENRIQUE1990

• hııı gözleriöm bozuk nerden bildin... gözlük kullanıyorum

• adam esmer sakallı daha ne olsun :D

0|0
    1|0
  • Hic bir ozelligi yok.

1|0
    0|0
  • Sakalsız hiç bişiy 😁😁

1|0
    0|0
  • Esmer iri uzun boylu karizmatik böyle gider bu

0|0
    0|0
  • Allah kalemle tek tek çizmiş adami resmen

0|0
    2|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 23

• Niye la, yağız delikanlı işte, öyle Kıvanç gibi sarı çiyan da değil bildiğin türk erkeğinin iyi bir örneği.

Sen bir de Ukrayna'daki hatunları falan göreceksin. Alayı 'Taş gibi herif' der. Özellikle Muhteşem Yüzyıl'daki bıyıklı, atarlı hallerine.

0|0
    0|0
  • Ne mi var? Objektif olmak gerekli bu tarz durumlarda. Burak olsun, Kıvanç olsun bunlar gerçekten çok yakışıklı kişiler. Yiğidi öldür ama hakkını yeme. Hem kendini veya kendimizi onlarla kıyaslamanın da bir anlamı ve gereği yok ki.. Brad Pitt ve Beckham gibi ayaklı karizmalar için de aynı şey söz konusu. Bayanlarda da bu durum aynı bu şekilde. Adriana Lima, Miranda Kerr gibi mankenlerle tüm bayanları kıyaslayacaksak işimiz var.

Herkes kendi güzelliği ile güzel.

1|0
    0|0
  • salak ya hiçbişey yok aman

0|0
    3|1
  • O Babasındanmı çıktı farklı bir imalatmı o yoo o da suyla çalışıyor :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı

1|0
    0|0
  • 1. para
    2. şöhret
    boşveeeeeeeer takılma bunlara.

2|1
    0|0
  • Dizide maymun ciksa yakisikli diyorlar takma bosver

2|0
    0|0
  • Bence en yakışıklı Türk ünlü.

1|0
    0|0
  • Para

0|0
    0|0
  • Kardeşim adam yakışıklı ama sen kız arkadaşına onu kıskandığını belli edersen sana böyle burak der başka bişi demez , kız arkadaşına şunu de burak özçivitte sana bakıyodu öyle adam bulursan gelsin benide şaapsın de bidahada burak demez :)

0|0
    1|0
  • para var huzur var adam kendini geliştiriyor kızların hoşuna gidiyor başka davaları yok zaten :D

0|1
    1|0
  • Yiğidi öldür hakkını yeme hacı adamın bıyıklar yeter :) kızlar ağzının tadını biliyor sen Adriana limayi sevmeyen erkek gordun mu gorduysen o erkek değil bence doktora gitsin

1|0
    1|0
  • masum bir hayranlıktır takma bence pampa

0|0
    1|0
  • parası var pulu var oyuncu manken best model yani o Allahın Lütfu ben Biz Allahın cezası anladınmı kardo kızlar nesini beğeniyor

0|0
    1|0
  • p*c harbi yakışıklı + endam + bakım

0|0
    0|0
  • bro adam yakışıklı yeğidi öldür hakını yeme :D

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor ölsün bitsinler ona... umrumdışı kardeşim

0|0
    0|0
  • hiç kıyas yapmaya kalkma istersen :D

0|0
    1|0
  • çıldıracak başka bir şey bulamadın mı işsiz misin

0|0
    0|0
  • b*k var heralde..

0|0
    0|0
  • Geçmişini bir araştırdım da o adamda çok oynama var fiziksel olarak.

1|0
    0|0
  • Senden benden yakışıklı adam şahane olacak kardeş 😊

0|0
    1|0
  • Bıyıkları var :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...