Kısmetse oluru izleyen var mı 😂 ?

Çingene gibi kavga etmiyolar mı ya hahahah hiç kaçırmam 😂😂

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• saçma sapan bir program. Ana ocağındaki kız nişanlısıyla gelmişti orda çıkıyor. Bence milletle dalga geçiyorlar. Seda Hanıma üzülüyorum çok daha kaliteli program yapabilirdi

1|0
    0|0
  • Kismetse izleriz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben de yeni gelen kıza sinir oldum ya ne kadar anormal bit tip evlenme proğramına gelmiş ''beni tanıyıp da ne yapacaksın'' diyor

1|0
    0|0
    • Hasta gibi yahu bakışları tavırları bir acayip belki de şımarıklıktan egodan işte ama dediğin gibi anormal bir tip olarak gözüküyo

• İzliyorum saçma ama zaman geçiyor 😂

1|0
    0|0
  • İzlerim :D

1|0
    0|0
  • İzliyorum da komedi programı bence dallas gibi

1|0
    0|0
  • Bende kaçırmıyorum ☺ danielladan nefret ediyorum canseldende. ☺ yeni gelen kiz zaten ergen nasil 23 yaşında anlamadim.

1|0
    0|1
    • Ay benimde favorim daniela üslubunu bozmadan kavga eden tek o var 😂 Sorma boğasım geldi kızı

• Ne uslubu ya o sinsilikten öyle yapıyor.
      Benim favorim Ayça. Emreyede hastayım bu arada😎😎😎

• Sinsilik bile olsa kendini rezil etmiyo diye düşünüyorum en azindan , emre konusuna katılıyorumm 👍🏻

• İzliyorum emre favorim. Melis bayagi kavga çıkartacak gibi.

1|0
    0|0
    • Sanmıyorum elenir gider böyle giderse çok itici bir şekilde kavga ediyo çünkü 😷

• 5 dk izledim. ama dayanamadım çok sıkıcı :/

1|0
    0|0
  • izliyorum bagımlılık yapıyo serhan cok atarlı ya :s

1|0
    0|0
  • Bennnn izliyomm

1|0
    0|0
  • İzlemeye çalışıyorum ama evdekiler fazla izletmiyo :( bugün yeni gelen çocuk çok yakışıklı dimi

1|0
    0|0
    • Ben pek beğenemedim ya belki boy kısa diye direk bitti gözümde bilemedim 😂

• Ben de öyle düşündüm sonra dedim ki belki sunucunun boyu uzundur.. hem topuklu da giymiştir kadın.. neyse allah sahibine bağışlasın

• Aynen öyle..

Yükleniyor...