EN NEFRET ETTİĞİNİZ TÜRK OYUNCU?

Benim ki Serenay Sarıkaya... güzel değil , çekici değil , aşırı yapmacık , aşırı havalı (neyin havasını atıyorsa artık) ... tamamen pohpohlanmış züppe oyunculardan biri... oyunculuk yeteneği de yok bana göre... tamamen ergenlerin zevkine hitap eden bir oyuncu çakması.. bu benim görüşüm... peki sizin en nefret ettiğiniz oyuncu kim?
EN NEFRET ETTİĞİNİZ TÜRK OYUNCU ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Cağatay Ulusoy sereenay sarikaya kerem bursin çok yapmacık geliyorlar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Beren Saat.

0|1
    0|0
  • Cagatay ulusoy

0|1
    0|0
  • Aynen serenay

0|1
    0|0
  • yazin ask dizisinde oynayan her oyuncu tiksindirici

0|1
    0|0
    • kesinlikleee... yok efendim kiralık aşkmış , aşk aranıyormuş falan filan... hepside birbirine benziyor... başrolde 2 tane zengin züpper çocuk , kız aralarında kalıyor , karar veremiyor , yaaa üfff hangisini seçsem diyor... sonra da günümüzde ilişkiler niye böyle basit diyoruz... hep bu diziler yüzünden işte

• dediğin gibi... bir de ayrıldıktan sonra D & R 'dan ya Elif Şafak ya da Kahraman Tazeoğlu kitabı alıp romantik olma çabaları.. aman aman , evlerden ırak :D :D :D

• :D igrencler

• hepsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sibel kekilli ASDSAd

0|1
    0|0
  • Kesinlikle berke zincidi bu yaşta paraya para demedi çocuk büyüyünce tüm ünlü kızları becermezse bende birsey bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • doğru diyon hacı , bir de vitaminsiz veled var... bende onu sevmiyorum nedense..

Yükleniyor...