Sinemaya yaşım küçük diye almıyorlar? farklı bilet alıp içeri girdikten sonra o filme girsem?

sinema 21 yaş üstüymüş nasıl oluyor bilmiyorum neyse işte benim kaç yıldır beklediğim film girdi ve bilet satan kişi kimliğimi isteyip yaşım küçük diye bana bilet satmadı ben o filmi 4 yıldır bekliyordum intarnetten izlemekte istemiyorum :'( acaba farklı filme bilet alıp içeri girdikten sonra o filme girebilir miyim ki?

Güncellemeler:
sinema 21 yaş üstüymüş nasıl oluyor bilmiyorum neyse işte benim kaç yıldır beklediğim film girdi ve bilet satan kişi kimliğimi isteyip yaşım küçük diye bana bilet satmadı ben o filmi 4 yıldır bekliyordum intarnetten izlemekte istemiyorum acaba farklı filme bilet alıp içeri girdikten sonra o filme girebilir miyim ki?
edit:girdi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı biletle nasıl gireceksin içeri bilek kontrolü var içerde

0|0
    0|0
    • hayır bizde sinema salonuna girince orda bilet kontrolü olmuyor sadece ilk başta oluyor. benim fikrim çizgi filme bilet alıp sonra gizlice istediğim filme girmek :D ya da acaba kimliğim yok yanımda desem? olmaz mi ki

• ya bişey olmaz fark etmezlerse filmi 4 yıl bekledim 1 güvenlik mi bana engel olacakmış şaşarım :D :D :D :D

• Ne soruyosun o zaman sen şu an? Yardır madem umrunda değil

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaşın kaç kı?

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım film +21

• hayır ya yaşım olduğumdan 10 kat büyük gösteriyo :D :D :D herkezden istiyorlar bilet ya :/

• Olmaz ufaklık uğraşma tamam mi. :)

• Yasli biri alsın sana versin bir iste

0|0
    0|0
    • Babayla filme mi gidilir arkadaş kuzen falan bul :D

• kuzen büyük kuzen yok :D :D :D hepsi benden küçük :D yanımda tek tanıdığım büyük babam var :D :D

• adı ne o filmin ayrıca + 21 ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Seks flimine mi gidecksin

0|0
    0|0
  • Bir koltukta 2 kişi oturmayi kabul edersen olur ama erkeğe gelmesin dikkat et :-))

0|0
    0|0
    • Hangi film

• O zmn sorun ne

• işte 21 yaş üstü diyip almıyorlar

• Filmin adi ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...