Charlize Theron sizce de çok güzel değil mi?

Hayatımda tanıdığım en mükemmel kadın...

Charlize Theron sizce de çok güzel değil mi?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kusursuz güzellik boy 1.77 eski model ve balerin Güney Afrikalı enfes hatun sarışının en güzel hali manalı bakışları, zarafeti, duruşu, oyunculuğu, yüz tipi, gülümsemesi ve gamzelerine bittiğim güzellik.
    Esmer olmak ayrı sarışın olmak ayrı yakışır kendisine. Kasımda aşk başkadır, cani, şeytanın avukatı filminde özellikle diğer oyuncuları gölgede bırakmış dudak uçuklatan bir performans sergilemişti.

Bir kadın bu kadar güzel olamaz :)

0|1
    0|0
    • Açık görüşünden ötürü teşekkürler hiç şüphesiz bildiğim en güzel kadın yani ben birine platonik aşık olmam gerekirse kesinlikle o kadın Charlize olur :)

• Evet hala güzel bir kadın annesi kızından daha güzel ama geçmişinde annesini nasıl keşfetmemişler büyük kayıp doğrusu ve o anneden prensesler gibi bir kadın doğmuş doğal olarak babası da bir hayli yakışıklı bir adam her haliyle güzel Charlize farklı bir cazibesi var diğerleri gibi değil fazla samimi, erkeksi, doğal. Kısa saçlı çok filmi var Charlize'nin hepsinde ayrı bir büyüsü vardı Aeon Flux filmindeki hali dehşetti. Geçmişte bu kadını çok kıskanırdım erkek arkadaşım bu kadına hayrandı zamanla sevgi besledim :) ve bende çok sevdim :)

• Bence dünya güzeli falan seçilmeli bu kadın gibisi olduğunu sanmıyorum böylesi sadece bir tane var bundan daha güzeli olacağını

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

• bu kadının yüz güzelliğine bayılıyorum ya yüzünü sevmekten vucuduna bakasım gelmiyor

0|1
    0|0
    • Aynen öyle eğer cennette istediğim gibi bir kadın olursa hiç şüphesiz bu kadını tarif edeceğim

• Aynı olucak kaymaz kayarsa bir tane daha istersin olmadı biz tüm hurileri bundan isteriz ikiz olsun hepsi :)

• :D bir tane olsun yeter ya iki tane olsa başımdöner sürekli kafa döndürmekten :D

Yükleniyor...