Kapat

İzlediğiniz yabanci diziler neler benim gibi bağımlılar var mı?

Yabanci dizilere takmış durumdayım. Bütün gün dizi izliyorum kitap okumayi bile bıraktım. Eskiden bu kadar sık izlemezdm ama daha 17 18 yaşlarında heroes diye bir dizi vardı ona bayılırdm hiç unutmam. Harika bir diziydi.

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ayıpsın bitanesi en büyük tutkum dizi
    The walking dead
    Fear TWD
    The flash
    TVD
    The originials
    Teen wolf
    Hereos reborn
    Yaz yaz bitmez çook var 😎☺️

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• The walking dead
    Da vincis demons
    Arrow
    Game of thrones
    Teen Wolf
    hepside benim bebeklerim =)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• şu an narcosu izliyorum

1|0
    0|0
  • breaking bad. falling skiesi izliyorum. daha önceleri de çoğu popüler diziyi izlemişimdir

1|0
    0|1
  • Bende yabancı dizi hastasıyım. Baya bir şey bitirdim. Daha yeni The walking dead 6. sezon 1. bölümü izledim.

0|0
    0|0
  • ben de son zamanlarda dizilere sardım iyice. önce mr robot'a başladım bitirdim ilk sezonunu, şimdi de narcos'a başladım.

0|0
    0|0
    • Konuları ne peki

• mr robot bir yazılım mühendisinin çevresindeki insanları korumak için yaptığı hackerlıklar, gündüz yazılımcı gece hacker. baya bir toplum eleştirisi var. narcos da uyuşturucu taciri pablo escobar'ın gerçek hayatını anlatıyor. breaking bad'i sevdiysen bunu da seversin.

• https://m.youtube.com/watch?v=vgg9nnALFGA izlemeyeni doverler cogu bilmez bunu. d

0|0
    0|0
  • TWD ve GOT vazgeçilmezlerim

0|0
    0|0
    • Twd deli gibi izliyorum zaten şimdi 12 Monkeys then woolf u yıllardr takip ederm onun dışında decter, Sherlock Holmes breaking bad saymakla bitmez kafayı bozucam :)))

• Heroes in yeni versiyonu başladı onu izle :) Ben dün 4 Bölümünü izledim

0|0
    0|0
    • Evet duymuştum duyduğumda deli gibi arastirmistim o gün ama daha çıkmamısti bölümü sonra diğer dizileri izlerken onu unuttum tabi bakicam ama hatirlamisken

• izlemediğim yabancı dizi kalmadı. alışkanlık ve hastalık oldu.

0|0
    0|0
  • Cok izlerdim

0|0
    0|0
  • Hiç abartısız şu anda 20 akdar dizi takip ediyorum. Bir o kadar da bitenler var..

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorumsadece haberler bakarim

0|0
    0|0
  • 1-Breaking Bad
    2-Sons Of Anarchy
    3-Prison Break

0|0
    0|0
  • Aferin

0|0
    0|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet izlemistim ben de lisedeyken heroes'u ben de dizi bagimlisiyim

1|0
    0|0
  • Once upon A time

1|0
    0|0
  • Merlin ve salem bağmlılık deilde takip edr bence kitaplarnı bırakma onlar daha faydalı :)

1|0
    0|0
  • Prison Break en sevdiğim

0|1
    0|0
  • Supernaturala başladım yeni :)

0|1
    0|0
  • bir ara bende öyleydim ancak şimdi hayatımın yerinde ok adar yer kaplamıyor. Beğendiğm dizileri izliyorum o kadar. Eskiden günde 17 18 bölüm izlediğimi bilirim

0|0
    0|0
  • Ben o yaslarda smallville hayraniydim :)
    Simdi saysam bitmez :)

0|0
    0|0
  • Dexter izliyordum

0|1
    0|0
  • Heroes gerçekten müthişti

0|1
    0|0
  • Hiç izlemem.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim pretty little liars ve degrassi
    zoey 101
    icarly
    sam and cat
    big time rush
    true jackson

0|0
    0|0
  • Game of thrones
    American horror story
    How i met your mother
    Friends
    Supernatural
    Two broke girls
    Teen wolf

0|0
    0|0
  • Bende de vardı 6 bölümü 1 günde izlerdim o derece bir bağımlılıktı 5 sezon 1,5 haftada bitmişti

0|0
    0|0
  • bir ara 50 küsür adet dizi takip ediyordum, şimdi hiç yok. olmayınca da oluyormuş. git hayatını dolu dolu yaşa, dizi karşısında manasızca geçirme hayatını bence. birşeyler öğren mesela onun yerine, bir hobi edin ne bliim...

0|0
    0|0
    • Ben bir yandan ritm tiyatro ve halk şarkıları ve muhasebe kursuna gidiyorum sosyal hayatı da yaşıyorum bir yandan 😊

• Hit the floor

0|0
    0|0
Yükleniyor...