Yüzüklerin efendisi ve hobbit izleyenler?

ya arkadaşlar ikisini de izlemedim tek tük izlemişimdir bugün hobbit var tv de baktım su gollum denen yaratık yüzüklerin efendisinde de var? hobbitteki başrol de yüzüklerin de efendisindeydi sanki? ve su yaşlı adamlar vs? onlar farklı gördüğüm kadarıyla ama bir halt anlamadım izleyen varsa anlatabilir mi iyice merak ettim.

Güncellemeler:
anladığım kadarıyla biri diğerinin devamı?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• hobbit bilbo nun yaşadığı macerayı anlatıyor
    hani yüzük kardeşliğinde bilbo bir kitap yazıyordu ya
    işte o kitaba yazılan macera hobbit filmi ile ilgili

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya anlatılmaz yaşanır :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Tolkienin mukemel eseri..
    Kitabini okursan daha iyi olur. m

Yuzuklerin efendisinden sonra flim tersine dogru cekiliyor..

Tolkienin eserleri.
    Siralama soyle

İlk Roverandom ile başlamalısın. Konunun özünü kavramak için en baştan başlamak gerekir.

İkinci olarak Silmarilıon. Yalnız bunu okumak hiç kolay değil. Bir yaratılışın, yoktan varoluşun tanıklığını yapıyorsun. En önemlisi de kötülüğü tanıyorsun.

Yeni yaşamlar, ırklar , yaratıklar hepsi yaratıldı. Güçler eşit dağıtıldı. Ve bu gücü simgeleyen yüzükler yaratıldı.
    Orta çağa adım atıyoruz kitabımızın adı Güç yüzüklerine dair.

Macera başlıyor hobbit Yüzük ilk bu kitapda kendini gösterdi.

Elfler, Hobbitler, Büyücüler, Orklar. Nazguller... Orta dünyaya Hobbit ile adım atmıştık, şimdide yürümeye başlıyoruz ;

İlk kitap Yüzük kardeşliği
    İkinci kitap İki Kule
    Son kitap, ortaçağ sona eriyor.

Umarim anlamisindir.

0|0
    0|0
  • Sen manyakm isin ya efaane lotr oyunlari da efsanedir apayrı bir dunyadir dunya uzerimde elfce konusanlar vardir :D

0|0
    0|0
  • sen yaşama öl, geber! :D

0|0
    0|0
  • Hangi kanalda?

0|0
    0|0
    • bilmem

• Hobbit serisi Yüzüklerin efendisinden önceki dönemi anlatıyor yane daha eski dönem daha Yüzüklerin efendisi yoktu o zaman Hobbit bitince Yüzüklerin efendisi başlıyor

• Yüzüklerin efendisi vikipedi yaz amcaya sonra bak ilk filmin adına aç izle sonra sirasina göre izlemeye başla

0|0
    0|0
    • o tarz filmleri sevmiyorum sadece merak ettim

• Izlemeden pek anlasilmiyor güzel kız :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Fox da oynuyo şu an ama bisey anlamadm 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...