Diiz ve film isimleri çok ilginç geliyor mu size?

Siz olsaydınız hangi dizi ya da filmin ismini değiştirirdiniz? Bu isim bu diziye ya da filme uymamış dediğiniz var mı?

0|0
2211

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• kara para aşk, virgül yok bir şey yok üç ayrı isimden mi bahsediyor yoksa ayrı ayyrı kara para ve aşktan mı? ayrıca ne bileyim saçma yani

0|0
    0|0
  • Çoğu uymuyor ki.

0|0
    0|0
  • İzlemediğimiz için ismiyle ilgili şeylere rast gelemiyoruz dizilerde mutlaka vardır manası. Film olarak aklıma gelmiyor

0|0
    0|0
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ha bir de Evli Ve Öfkeli. Alakası yok içeriklerle.

0|0
    0|0
  • Çilek kokusu
    Ne alaka belli değil
    Kiraz mevsimi ne amacla konmuş belli değil

0|0
    0|0
  • Eskiya dunyaya hukumdar olmaz. cok uzun ve gereksiz. adamin karanlik yonu icin anlamli belki ama dizi ismi kisa olmali yani. eskiya olsa daha guzel olurmus.

0|0
    0|0
  • Meyve isimleri olan diziler çilek kokusu ne şimdi kiraz mevsimi felan yok mu insanlar o dizilerdeki gibi birini beklerken karşılarına hıyar çıkıyo zaten gereksiz bişey

0|0
    0|0
  • Fatih Harbiye ne alakasi varsa tuhaf

0|0
    0|0
  • sanırım son 3 yıldır hiç dizi takip etmedim o nedenle içeriklerini bilmiyorum. yalnız fragmanlarda vs gördüğüm isimlerin hepsi bir tuhaf:)

0|0
    0|0
  • denk gelmişti samanyolunda bir kere. şu yolsuzluktan sonra. hocaya iftira atan başbakanın hazin sonumuydu tam hatırlayamadım. ciddi ciddi bunu film yapmışlardı

0|0
    0|0
  • Evet sanki manav.

0|0
    0|0
  • Hepsi saçma

0|0
    0|0
  • Öyle bir geçer zaman ki :D

0|0
    0|0
  • Çilekli kirazlı dizilerin ismi çok alakasız

0|0
    0|0
  • Dizi filmlerle ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Misal Kara Ekmek - Kara Dayi - Kara Sevda - Günesin kizlari - Günesin oglu - Günesin babasi - Günesin kaynanasi - Günesi beklerken - Günesi Gördüm jsjsjsjsj

0|0
    0|0
    • Kara Ekmek neden?

• @TheChevyCamaro sacma degilmi yani ilk defa dizi isminde ekmek oldugunu gordum o zaman kara portakal da cikarsinlar :D

• Kara Ekmek=Haram Para. Alakası yok söylediklerinle bence gayet uygun dizi ismi :) Ve birkaç ülkede de dublajlanıp yayınlanan prestijli bir dizi :)

• Az ömce anneler ve anaları gördükten sonra sorgulamayı bıraktım.

0|0
    0|0
  • Ninja kaplumbağalar = Hayvan herifler

0|0
    0|0
  • Bir sürü var saçma olan

0|0
    0|0
  • ilgınc evet

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç karısmazdım olduğu gibi bırakırdım

0|0
    0|0
  • hayır ilginç gelmiyor bana.

0|0
    0|0
  • arka sokaklar mesela tüm istanbulu temizleme hikayesi olabilirdi :D

0|0
    0|0
  • The Walking Dead
    z Nation
    Breaking Bad
    Son of anarchy
    The Strain
    Doctor Who

bence guzel isimler

0|0
    0|0
  • Beni affet = şeytan yuvası
    Deniz yıldızı= ihanet yıldızı
    Kırgın çiçekler=yetimler

0|0
    0|0
  • E haliyle saçma geliyor yani... Örn;Aşk Ekmek Hayaller, Kara para aşk vs vs... Hepsi tekerleme gibi...

0|0
    0|0
  • Poyraz karayelin adini karayel poyraz yapardim.

0|0
    0|0
  • o kadar çok ismiyle senaryosu alakasız dizi var ki yazmaya değmez zaten hiçbirini izlemiyorum onların izlediğim 2 tane dizi var biri poyraz karayel diğeride diriliş ertuğrul

0|0
    1|0
  • Gerçekten saçma adlar var

0|0
    0|0
  • Amaç dikkat cekmek zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...