Sanatçılar İnsanı Önemser mi?

Tanınan biri mesela Murat Boz , Veya Hadise Veya Acun vs.
Onlar insanları görürler peki insanı görürler mi? Bir insan için birinin duyguları önemliyken , onlar tanınmış olduğu için sadece birinin duygularını önemserler mi?
Kısacası Tanınmak,Ünlü biri olmak , insanı değiştirir mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Degistirir para bile insani ne kadar değiştiriyor onemsemezler insanlar ama bilemiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet Önemserler Hemde Çok Acayip Önemserler Ama Sadece Ekranda Ve Yayında İken Önemserler. ;)

0|1
    0|0
    • Bak bu iyi cevaptı :D

• Eyvallah Üzgünüm Ama Gerçek Olan Bu.

• Peki bizler önemsediğimiz için onlara seçme hakkı vermiş oluyoruz o halde, o yükselen egolarının arasında köreliyorlar, havalanıyorlar. Bir insanı bu kadar yüceltmek doğru değil demekki.
      Bence Zeki insanlar , karşılarında bir sanatçı gördükleri zaman yakasına yapışmazlar diye düşünüyorum. Çünkü bu tavırlarının karşısındaki insana ne katacağını, kendisininse hangi duruma düşeceğini bilir
      Sence?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendileri gibilerini severler onlar

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi

0|0
    0|0
    • Bu meseleler çoğu insan için geçerlimi asıl sorgulanan bu,
      Yoksa elbet bir değişiklikte olasılıklar vardır %90 değişme ihtimalini soruyorum

• O halde
      aşırı ego = karaktersizlik.
      aşırı ego = anlayışsızlık

Yüksek ego insana karaktersizlike, anlayışsızlıkta ve daha çok ahlaki şeylerden mahrum bırakıyor.
      Bu iyi birşey mi? Hayır, çünkü sahip olduğumuz ahlaki özellikler , var olmamızın temeli. Bu temeli yok etmeye çalışıyorlar. Aslında kazanç değil kaybediyorlar.

• Kesinlikle öyle. 😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Vicdanen ve dinen sorumlu olduklari seyleri ihtiyaci olan ve yardimcilarinin belirledigi ailelere yardim ederler. Onun disinda ekran disinda biriyle ilgilenmeleri istisna olur. Ilgilenirlerse kesin bir yerlerde kamera var demektir

0|0
    0|0
  • sonradan görme bir insan kolay kolay parasini yardima vermez

0|0
    0|0
    • Manevi açısından sorarsam peki?

• müthiş bir egon olur o ego insani küçümser önemsemez egosu olan şanatçilar var ama egosunu öldürebilmiş sanatçilar da var

• Ego gerçekten kötü bir şey aslında , Egoyu kalın duvarlar gibi şekillendirebiliriz.
      Yüksek ego sahibi sanatçılar , insanlarla kendi arasında duvar örmüşler. Bu duvarı aşanlar ancak kendisi gibi yüksek ego sahibi sanatçılar olabilir sanırım. Çünkü bu duvar ancak egosu normal seviyede, anlayışlı insanlara kapalı ,
      Anlayışsız, kıskanç insanlara açık. Yani ancak kendin gibi birilerini toplarsın çevrende.
      Bu gerçekten kötü bir şey , ve bunun farkına varanlar dediğin gibi egosunu öldürebilmiş sanatçılar..

Yükleniyor...