The Walking Dead izliyor musunuz?

Çok daha kaliteli diziler var ama bu dizi ile ilgili fikirlerinizi almak isterim.

The Walking Dead izliyor musunuz?

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• İzliyordum şubatta bıraktım ama sınava hazırlandığım için :D bir ara nasipse kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum. Evet daha iyi diziler var ama bu dizinin de insanı içine alan bir aurası var :D gerilim vs hoşuma gidiyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• İzliyorum beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Baslamadiysan çok şey kacirmissin demektir. Çok kaliteli bir dizi. Çekimleri kurgusu gayet güzel.

0|1
    0|0
    • 6. sezonu bekliyorum benden kalite dizi kaçmaz :)

• Çoğu yabancı diziyi izliyorum zaten konu kısıtlaması olmadan doktor who ya başladım son olarak 4. Sezon sayin game of theornes supernatural greys anatomy the orginal skandal good wife suit vs vs o kadar çok bitirdiğim dizi var ki anlatamam.

• Game of Thrones tartışmasız benim için gelmiş geçmiş en kaliteli yapım.

• Evet izlerim.

0|1
    0|0
  • Super bir dizi, severek izliyoruz :D

0|1
    0|0
  • Ben su an 3. Bölümdeyim yeniyim ama güzel dizi :)

0|1
    0|0
  • 5. Sezona kadar izledim, sonra bir baydır bende bıraktım -,-

0|1
    0|0
  • Tek kelimeyle mükemmel 😍

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Evet izliyorum

0|0
    0|0
  • Bu dizi en kaliteliler ve en pahalı produksyonlu diziler arasında hatta ilk 3 tedir tabiki tüm dünya gibi merakla ve zevkle izliyorzz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla knk şu an lostu izliyrmm cok eski dizi amaa daha suana kafat hic yabanci dizilere onem vermemeistmm turkiye dizileri hibi filan saniyrdmm amaa adamlara helal olsunn her bolumu manyak cekmislerrr şu an lost 4 . sezondaym sonra the wlakindg dead a g3ceicmm inss cunku bu diziyede guzl diyolarmis

0|1
    0|0
    • lost gelmiş geçmiş en iyi 2. dizi. 1 prison break

• Knk prison break nasil hala cekiliyrmu konusu nee guzlse ona baslaym lostan sonra

• Aynen eski ve çok güzel bir dizi, kesinlikle izlemeye değer. İlk 3 sezon çok müthiş. Ama son sezon allakbullak ve sonu iyi olmadı.

• Oyununu oynuyorum. Azını burnunu kırıyorum grupta yamuk yapanın..

0|1
    0|0
  • Enfes bir dizi. Sıkılmadan bıkmadan bir diğer bölümün gelmesini küçük bir çocuk gibi bekliyorum valla. Daryl karakterini çok seviyorum onda biraz kendimi görüyorum. İzlemeyenlere tavsiye edilir ancak baüımlılık yaptığını da bilin

0|1
    0|0
  • sabırsızlıkla bekliyorum yeni sezonu bir dizide bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum izlemeyen çok şey kaybediyor

0|1
    0|0
    • Feat The Walking Dead var 1. sezon bitti 6 bölüm. İzle madem ki bu diziyi çok seviyorsun :)

• Feat yazmışım Fear olcaktı bu arada :)

• Rick reyiz var izlenmez mi :)

0|1
    0|0
  • 3. sezonda Vali girmeseydi daha iyi olurdu ama yine de güzel

0|1
    0|0
  • Twd nin 1. Sezonunu 5 ya da 6 kere izlemisimdir..

0|1
    0|0
  • izliyorum

0|1
    0|0
  • tabikide

0|1
    0|0
  • O değilde yeni sezon ne zaman?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izlerim diğer diziler olarakta
    -Agent of shield
    -Prison Break
    -Gotham
    -Sherlock

Hayran kaldıgım oyuncular , prisondan scofield , sherlocktan sherlock :D

0|0
    0|0
    • Sherlock ilk bölümünü izledim henüz. Güzel dizi ama abartı bir zeka var.
      Adamda matrix'i kırabilecek bir beyin var :)

• Sana birşey söyleyeyim bende ilk bölümü izlediğim zaman güldüm. Naptın hacı dedim , okadarda değil diye.
      Sen devam et izlemeye, fena toparlıyorlar diziyi. Anlaşılan senarist İlk bölümler sonrası gelen eleştirileri değerlendirmiş.

• vakit buldukca seyrediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...