How İ Met Your Mother bu diziyi izleyen varmı?

How İ Met Your Mother bu diziyi izleyemedi cinku internetim kısıtlı bu diziyi hayat felsefem diyen bir arkadasim var bu filmin konusunu bunun icin merak ediyorum sizce neden bu dizi onun hayat felsefesi konusunu çok merak ediyorummm

Güncellemeler:
Arkadasim dedim ama aslinda sevgilim

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• hatırladıgım kadarıyla kızları tavlamaya çalışan barney onun sevdiği kadını arıyan mimar arkadaşı teddy evli mutlu aile dostları ve sonradan katılan bir arkadaşları daha vardı bayağı güzel bir dizi sarmıştı beni

0|0
    0|0
  • Saçmalamış arkadaşın...

0|0
    0|0
  • Çocuklarına annesiyle nasıl tanıştıklarını anlatıyor :)
    Güzel dizi izle mutlaka :) :)

0|0
    0|0
  • 20 dk lık bir diziyi hayat felsefesi ettiyse arkadaşın salktır aslında fazla düşünmeye gerek yok neden dediğini ama bu dizinin baş karekterleri çok sıkı arkadaşlardan oluşuyor

0|0
    0|0
  • Ted konusunda hayat felsem. diyorsa tamamda. Barney icin diyorsa bu sozu o arkadasindan. kacmalisin :D

0|0
    0|0
    • Arkadasim yazdim ama kendisi sevgilim olur sen niye boyle bisey dedin ki simdi

• Sakasina dedim ya :D barney karskterini gorunce ne demek. istedigimi anlarsin

• O dizi hayat felsefesi olacak bir dizi değil ki

0|0
    0|0
  • Komik sadece

0|0
    0|0
  • En son izlediğim dizi bizim mahalleydi den düşün artık

0|0
    0|0
  • O kadar abartilacak bişey yok bence komik güzel bir sitcom

0|0
    0|0
  • bir ara bakiyodum eglenceliydi simdi ne durumda bilmiyiruk

0|0
    0|0
  • How I Meet Your Mother oluyor o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Abartmış. Ama çok güzel bir dizidir evet. Her karakter ayrı güzel

0|0
    0|0
  • Dizinin adı bana önce edepsiz çağrışım yaptı biz türklerde analı hakaret bol ya ondan heralde ama yorumlara bakınca öyle olmadığını anladım. Fakat diziyi izlemedim. Merakımdan bir bakıcam

0|0
    0|0
  • O kadar abartılacak bir şey değil, arkadaşlık temalı eğlenceli bir dizi. Friends kadar iyi sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Canım efsane bir diziyi bilen var mı diye sorman:((

0|0
    0|0
Yükleniyor...