Kısmetse Olur programı hakkında ne düşünüyorsunuz 💒💒💒 ?

Eskiden anneler Esra Erol ile Evlen Benimle programını izlerdi. Artık devir değişti sanırım.. 😕😂
Siz ne düşünüyorsunuz peki? Oh bee.. canım sıkılıyordu zaten mi diyorsunuz? Yoksa yeni bir saçmalık daha çıktı mı diyorsunuz? Örnekler çoğaltılabilir.. 😊😄

Kısmetse Olur programı hakkında ne düşünüyorsunuz 💒💒💒 ?

Güncellemeler:
Hiç bu kadar yorum aldığım soru olmamıştı. 😳😱

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ismarlama evlilik çabasında olmak bence ağır bir bir travma, Bu tür programları izleyenlerin sağlıksız bireyler olmasını geçtim.. O programa bir şekilde müdahil olan herkes tecrit edilip müşahade altına alınmalı.. Onlara denilmeli ki siz eğer Tck'nın toplumun temel yapı taşı Aile ! Kurumunu siz oluşturacaksanız bu hiç olmasın :).. Ama Trend Akp / d... t kılı ve hölüğlağlar dönemi , bırakalım herkes dilediği gibi çiftleşsin.. evlen benimle gider, kısmetse olur gelir.. O gider beraber aynı muslukta benimle abdest almaya varmısın? formatı gelir :D

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Birkez izledim o kadar aptalca bir program ki. Kızları ve erkekleri özel seçmeler. Cast ajans oldukları kesin. Ba bu kadar aptalca rol yapmayın biraz gerçekçi olun. İzleyenleri aptal yerine koyan aptal bir yapım hepsi bu.

1|0
    0|0
    • evet ben tanıyorum bir tanesini hepsi ajanstan ya tiyatrocular kandırıyorlar milleti yeminle

• @firavungibiburun öyle elbette bu insanların hal ve hareketlerinin zaten gerçek olmaması lazım bunların gerçek oldugunu düşünsene yeminle terörden daha tehlikeli olurdu bu tip kafalar

• İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Şimdi gördüm :o

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

1|0
    0|0
  • pavyon gibi bir program

1|0
    0|0
  • Böyle saçma bir program daha olmadı tarihimize örf adetlerimize ve toplum ahlakına ters diye düşünüyorum.
    Bunlar gerçek ten oynuyor aklı olan inanmaz ve izletmez acilen yayından kaldırılsın

1|0
    0|0
  • Bizde nasip diyip geçiyoruz

1|0
    0|0
  • fake

1|0
    0|0
  • Hepsi oyuncuymuş ifşası çıktı

1|0
    0|0
  • Yeni bir sacmalik daha cikti.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok saçma. Esra daha iyi.😌👯👯👼

1|0
    0|0
  • ben bu programı çok seviyorum kurgu realite hepsi ajanstan ama oynayan karakterler hoşuma gidiyor sanki diger izledikleriniz çok gerçekmiş gibi

1|0
    0|0
  • böyle programları ara sıra izlediğim olur. ama inandığım için değil tabi. dizi gibi. senaryolu. oyunculu.

1|0
    0|0
  • Esra erol yine iyiydi en azindan herseyini arastirip sana bilgi veriyolardi bunlar carpik iliski yasamaktan baska birsey yapmiyorlar

1|0
    0|0
  • Sövüp geçiyorum.

1|0
    0|0
  • kurmaca :D

1|0
    0|0
  • pek tutulmaz

1|0
    0|0
  • Kurgu bir program ama izlemesi güzel

1|0
    0|0
  • erkeklerın karızmatıklıgı sayesınde bayılıyorum

1|0
    0|0
  • programın ismi güzelmiş :D... onlar olmasa da olduruyor zaten vjhbkn

1|0
    0|0
  • Saçmalık sadece

1|0
    0|0
  • İzliyom valla. hatta dedikodu falan ediyor um. diyorum ay bak su şunu seviyo ama bence onun gözü onda. bu çok gıcık elensin. su suna daha çok yakışıyor falan jcjdn

1|0
    0|0
Yükleniyor...