Kapat

Game of Thrones dizisinin yeni sezonunu bekleyen kimler?

Kimler izledi izliyor ya da bekliyo? Nisan da çıkacakmış 😊

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• İki senedir alışkanlıktan izliyorum. Sezonların ilk yarısı komple olaysız, sıkıcı geçiyor. Sonra sona doğru iki atraksiyon koyuyorlar. 5. sezonda 8. bölüm dışında komple izleyeni sürükleyecek bir bölüm yoktu.

Kalitesi inanılmaz düşmüş durumda dizinin, ilk sezonu veya ikinci sezonu aç izle, sonra son sezonu izle aradaki muazzam senaryo ve akıcılık farkını görürsün.

Ayrıca kitaptaki çok önemli karakterlere hiç değinmeye bile zahmet etmemeleri ve açık bir biçimde Stannis düşmanlığı yapmaları izlerken irrite ediyor.

0|0
    0|0
    • Kitapta herkes stannis çok iyi biri diyorlar herkes stannis favorim diyor fakat dizi de kötü bir adam olarak oynattılar bilmiyorum yani kitabı okumadım ama çogu kişi oyle soyluyor

• İyi veya kötülük değil olay, dizide Starklar dışında iyi adam denecek karakter yok.

Stannis ağır karizma, prensipli bir adam. Adalet neyse onun peşinden giden birisi, dizide ise spoiler vermek gibi olmasın ama kendi kızını yakmak gibi işlere kalkıştırdılar. Adam en son yayınlanan kitabın sonunda Davos'a 'Ben savaştan sağ çıkamazsam kızımı Demir Taht'a çıkarma görevi sana düşer' demişti en son. Öldü mü kaldı mı belli bile değildi.

Karakterin bu delikanlı tavrından ötürü çoğunluk Stannis'i sever. Ned Stark gibi saftirik bir delikanlılık da değildir Stannis'inki, adam akıllı davranır aynı zamanda.

• Ya dedigim gibi stannis e pek yer verilmedi filmde o Yüzden pekte ne biliyim dikkat çekmedi

• jon snow öldü mü ölmedi mi onu söyleseler yeter

0|0
    0|0
    • Jon snow dizi de oynıcak dediler Düşüncem şöyle; Jon snow ak gezenlerin yanında yer alcak diye düşünüyorum çünkü asıl tahtın sahibi o yani oynancak diyorlar hikaye boyle olabilir

• Begendiklerim varda bunlarda var işte aralarda 😄

• Marilyn Manson ın nesini beğendin peki gözleri mi hoşuna gitti :)

• Ben fenomeniyim ;))

0|0
    0|0
  • Acaba jon öldümü. 😔

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beklemekten biktim. O kadar bekle sonra 10 bolumde sezon finali. Kac sezondur alisamadim buna :(

0|0
    0|0
  • Heycanlı bekleyişşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...