Hangi Türk dizisini izlemeliyim?

Günaydın! Türkiye'de bir sürü dizi var ama hangi dizi iyi, hangi kötü bilemeyiz. Ben şu dizileri çok beğendim: 'Kara Para Aşk', 'Küçük Sırlar', 'Kuzey Güney', onlar gibi ilginç diziler daha var mı? Eski olmasınlar. Bir de o dizilerde yakışıklı oyuncular olsun, mavi gözlü sarışınlar falan.. Yani anladınız :)

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• kırgın çiçekleri izle bence en güzel dizi o enazından şanslı olmayan çocukların dizisi

0|0
    0|0
    • izleyecektim, sağ olun! :)

• Çok sağ olun

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk dizilerinin hepsi koyunlara masallar şeklinde.. Duyulmayacak şeyler duyulur, duymaması gerken kişi duyar.. Duyulacak şeyleri kimse duymaz ve duyması gereken kimse duymaz.. Elinde su sürahisi varken ''Elinde ki ne?''diye sorar ''Dur bir dinle izah edeyim''cevabı.. Ulan harbi her kesi mal yerine koyuyorlar.. Elimde ki su cevap bu ama güya esrar karacak gerzek senarist ve yönetmen...

1|0
    1|0
  • Hic birini izleme

0|0
    0|0
  • Türk dizileri izlenilmez.

0|0
    0|0
    • Çok yanılıyorsunuz

• hepsi beyin yıkama programı gibi gençleri özendirmek için yapılmış şeyler.

• Poyraz Karayel dışında dizi izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Genellikle Türk dizileri özellikle genç bayanlar için beyin yıkamaktan sosyal hayttan koparmaktan başka hiçbirşey değildi. Millete aşk aşk aşk hep. Yeter artık.

0|0
    0|0
  • hiçbirini izleme

0|0
    0|0
  • hiçbirini

0|0
    0|0
  • Güneşin kizlari

0|0
    0|0
  • Bir kezban bir mahmut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İzlenecek dizi yok TV de hepsi zina ağırlıklı resmen aile ile oturup izlenecek bir tane dizi var mı?

0|0
    0|0
    • Kara Para Aşk'ı, Küçük Sırlar'ı, Kuzey Güney'i annemle beraber izlemiştim

• kırgın çiçekler mesela ya da güllerin savaşı :) o hayat benim :) favori dizilerim

0|0
    0|0
  • poyraz karayel

0|0
    0|0
  • kiralık ask ve gırgın cicekler

0|0
    0|0
Yükleniyor...