İzdivaç programlarını izliyor musunuz ve nasıl buluyorsunuz bu programlar yayından kalkmalı mı?

İzdivaç programları malüm her televizyonda var ve siz bu programları izliyor musunuz ve aynı zamanda İzdivaç programlarını nasıl buluyorsunuz Bana sorarsanız bence izdivaç programları boş bir program hiç sevmiyorum reyting uğruna çalışıyorlar benim görüşüm budur Siz bu izdivaç programları hakkındaki yorumunuz nedir ve aynı zamanda pu programlar yayından kalkmalı mı?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• izlemiyorum kaldırılması gereken saçma sapan programlardan biri

0|0
    0|0
    • aynı zamanda da milleti de boş işlerle oyalıyor izlenecek güzel şeyler varken şimdiki diziler de berbat aynı yolda ilerliyor millet boş işlere meraklı sonra diyoruz müslümanlar niye geri kaldı kalır tabii millet başını televizyondan kaldırmıyor ki ülkemiz kalkınsın

• teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• İzliyorum arada, halime şükrediyorum..

0|0
    0|0
  • bence cıddıye alınmayacak program ama cok eylenceli

0|0
    0|0
    • bana eğlenceli gelmiyor hep kavga ediyorlar bir adam ya da kadın neyse konuyu çok uzatıyorlar sunucu tek tek konuşun diyor ama hepsi bir ağızdan bence pek eğlenceli gelmedi evlenmeye değil kavga etmeye geldiler sanki hepsi reyting uğruna yapılıyor bu kavgalar millet izlesin diye haliyle millet de salak gibi izliyor reytingler artıyor buda insanları aldatmanın bir yolu işte

• dogru bende oyle dusunuyorum ama ekranda kavka eden insanları seyretmek hosuma gıdıyor en azından konusmaktan baska bişe yapmayan dizilerden guzel

• orası öyle tabii ama şimdiki dizilerde hiç çekilmiyor hep aşk meşk

Erkekler Ne Diyor 1

• Guzel kiz varsa izlerim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...