Arkadaşlar sizce çizgi filmler çocuklar üzerinde olumsuz etki mi bırakır olumlu etkimi birakir?

Haftaya münazara. Konu : çizgi filmler çocuklar üzerinde olumlu etkimi olumsuz etkimi birakir? Biz olumsuz etki bırakır kısmını savunucaz. Yardım ederseniz sevinirim. Bide karşı tarafa öyle bir soru sorayimki cevap veremesinler. Lütfen yardım edin arkadaşlar. İhtiyacım var

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/rRmq6B.jpg

Bu adam darbecidir, vatan hainidir! Kardeşlerimizi, çocuklarımızı buna emanet etmiştik.

Bununla onları vurabilirsin.

0|0
    0|0
    • Tam anlayamadim biraz daha acarmisin?

• Bugün Digiturk'e Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ''Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar'' soruşturması başlattı. Buna göre bazı kanallar aralarında Yumurcak TV'nin bulunduğu kanallar yayından kaldırıldı.

Düşünün artık, Türkiye'de ki çizgi film kanalları ''Anayasal Düzene Karşı'' olduklar için yayından kaldırılıyor.

En İyi Kız Görüşü

• Yani çocuklar uçmanın gerçek olduğunu düşünüp ölebiliyorlar kendini asan bile var bunun üzerinden bişey sorabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Scooby doo bugs bunny gibi bizim çizgi filmlerimiz mutlu eder, Ben 10 gibi saçma sapan çizgi filmler çocuğu şiddete meğillendirir bana göre. Çok saçma günümüz çizgi filmleri

0|0
    0|0
  • cizgi flim bırakın animeye gecirin bebeleri :D

0|0
    0|0
  • hepsi değil belli başlı diziler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...