Game Of Thrones Sevenler Buraya?

En sevdiğiniz Game of Thrones karakteri kim ve neden? ayrıca merak ettiğim bir konu var. 5. sezon sonunda öldü gibi görünen Jon Snowun hafif diriliş sahnesini gördünüz mü ?
Game Of Thrones Sevenler Buraya ???
bu arada benim en sevdiğim karakter Arya Stark :) Çünkü dizideki en sağlam karakterli ve kendi kurallarına bağlı kişi oydu :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi iyice boka sardı snow oldümü olmedimi belli degil diziden ayrılıdıgı yönünde soylentiler var arya kör oldumu oda tam belli degil sadece o an bir bulanıklık oldu bakalım yeni sezon ne olucak iyi başroller kalmad açıkcası ned, tywin, oberyn ölmesiyle bayagı bir boşluk oldu dizide şu an benim en çok sevdigim Tyrion bayagı iyi cüce :D

0|0
    0|0
    • bence daha da manyaklaştı dizi :) belli olmamasına gelince sezon finali olduğu için yarıda kesilmesi gayet normal diğer sezonu merak etmemiz için öyle yapılıyor anlarsın ki :) ayrıca oberyn kendisi kaşındı o kadar artistlik yapıp durursa ve rakibine o kadar zaman tanırsa olacağı o :D

• tamam tamam :D

• Bugün yattı bizim iş izinli bugün yarın gidicem sen anlat hadi dün ben anlattım senin herhangi bir sıkıntın varsa anlat çözelim :D

En İyi Kız Görüşü

• Margaret'i cok seviyorum farkli bir cekiciligi var kadinin ☺
    arya'yi da cok seviyorum Ama son bolumde cok uzuldum ona acaba gozleri hep boyle mi kalacak :(
    Jön snöw dirilecek diyorlar ama bakalim insallah dirilir, dirilirse eger dizi daha da heyecanli olacak :)

1|0
    0|0
    • umarım kalmaz ama kalsa da o idare eder bence bir şekilde yine. etmek zorunda sağlam bir karakter çünkü. ayrıca evet o kadının da garip bir güzelliği var. ayrıca alev tanrısının rahibesi ne kadar kaltak olsa da kadının vücudu falan güzel :)

• pek faydalı bir bilgi değil ama yine de paylaştım :D ::D :D

• Paylasmaktan zarar gelmez :D

Erkekler Ne Diyor 10

• benim adamım jon snow :)

1|0
    0|0
  • Arya
    John Snow
    Tyrion Lannister
    Khaalesi

1|0
    0|0
  • Jamie ve tyrin lanister kardeşler çok hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • vay dostum naber ya uzun zamandır yoktum sorularında :) Konuya gelince tabiki jhon snow ama herkes bunu der başka biri daha demek gerekirse oda Samwell Tarly adam gibi adamdır sevdiği için herşeyi yapar koca yürekli koca yanaklı adam.!

0|0
    0|0
    • jon snow evet ned starkın devrimci kopyası. karakter olarak süper ama nedense ben onun sahnelerinde sıkılıyorum çoğu zaman. sadece 5. sezon 8. bölümde çok fena dehşet oldum :) ama evet samwell gerçekten çok iyi bir karakter niyeyse sönük kaldı ama :/

• valla aynı işte yani en son ne konuştuysak aynı şekilde devam ediyor sadece biraz saçlarım uzadı o kadar pek bir degisiklik yok valla, bende ya.)

• hahahahahaha :D :D :D :D :D

• Kostümler müzikler ve oyunculuk performansları dışında 5 para etmez 40dknın 25 dksını cinselliğe ayırmışlar müthiş savaş sahneleri kapışmalar yapılması gerekirken

0|0
    0|0
    • zaten müthiş savaş sahneleri de yok mu? 5. sezon 8. bölümü tekrar izle derim o zaman. evet haklsın gereksiz bir cinsellik detayı var diziyi tek bozan bence o ama onundışında hiçbir şey kötü değil.

• jamie ve tyrion lannıster gardaşlara hastayım

0|0
    0|0
  • Dirilis sahnesi mi? Kesin o kisil kadin buyu yapti. arya kor oldu spoiler uyarisi

0|0
    0|0
  • Khaleesi diyorum ben hatun bir kere uçabiliyor uçma itemi ne kadar değerli biliyor musun :D

0|0
    0|0
  • benim adamım Aeogon targaryen bu sezon ortaya çıkar umarım

0|0
    0|0
  • en sevdigim karekter khaleesi oda cok tatlı oldugundan degil evcil hayvanı yeter :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabisi Küçük Şeytan Tyrion Lannister😄Adam hem alkolik hem zeki ne zaman başlıcak acaba bir an önce başlasa da izlesek

1|0
    0|0
  • Khalesi ve onun tontiş dragonları 😘😘😎😎

1|0
    0|0
Yükleniyor...