Türk bayrağını küçük düşüren medcezir oyuncularını twitter ve instigramdan takip etmeyi bırakalım?

Bildiğiniz gibi beyaz show'a konuk olan Hazar ergüçlü, serenay sarıkaya, taner ölmez.. gibi isimleri takip etmeyi bırakalım mı? Ayrıca beyaz'ıda takip etmeyi bırakalım. Bu ülkeyi bölmeye çalışan insanları ekranlardan uzaklaştırma gücü bizlerin elinde. Sizler ne düşünüyorsunuz? Ben takip etmeyi bıraktım bunları. Hiç bir şeyi haketmiyorlar. Bu ülkenin ekmeğini yiyip nankörlük ediyorlar. Gelin sizde destek olun Türk bayrağıyla dalga geçmek neymiş görsünler!

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, sana hak veriyorum.. Birlikten kuvvet dogar arkadaslar bırakalım hepberaber böylelerini takip etmekten, ilgi gördükce terbiyesiz ve serefsiz oluyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Beyaz' ın böyle bir meseleye alet olabileceğini hiç düşünmezdim. Haber nerede?

0|0
    0|0
    • beyaz show hazar ergüçlü serenay sarıkaya taner ölmez falan filan konuk oldukları program. Ayrıca bunların tüm hesaplarını incele hepsi vatan düşmanı

• Bayrağı nasıl küçük düşürmüşler, bizi bir aydınlatsana

0|0
    0|0
  • Rakı getir Sebastian,
    Ülkenin anasını s*ktıler

0|0
    0|0
  • Naptılar ki

0|0
    0|0
  • dediklerini zaten izlemem:)) beyaz yine başladı mı:))

0|0
    0|0
  • Ne oldu ki

0|0
    0|0
    • bayrağı aşağıladılar.

• link atsana

• bak hazar ergüclünün instigam paylaşımlarına. Ayrıca en son beyaz show'a konuk oldular orda bayrak mevzusu var. Bak görürsün. Xper seviyem yeterli değil link vermek için

• Onlar kendilerini boler ama bizi bolmezler:)

0|0
    0|0
  • azıcık bilgi verir misin lütfen gündemi takip edemiyorum ne yaptılar?

0|0
    0|0
    • beyaz show'da bayrağı aşağılayan sözler söylediler.

• isterseniz araştırın inanmıyorsanız eğer. Benim çok zoruma gitti böyle bir olayın olaması. Sonuçta bu ülkede yaşıyorlar milyonlar kazanıyorlar bu ülke sayesinde. Sonrada böyle nankörlük ediyorlar. kim olursa olsun Saygı duymak zorunda bazı değerlerimize.

• yok canım niye araştırayım böyle hassas bir konuda yalan söyleyecek halin yok doğrudur.

• Alkisliyorum seni zaten hic takip etmedm etmiyorumda

0|0
    0|0
  • bu devirde medcezir izleyenmi warki takip edelim bide onlarkim onu bile bilmiyoruz :D :D

0|0
    0|0
  • sana kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Konuyu bilmediğim için, yorun yapamıyorum ama, bunların hepsi,
    onları izleyenleri sömüren boş insanlar zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne yaptilar , ne dediler?

0|0
    0|0
  • Kimse türk bayrağını küçük düşürecek kadar büyük değildir...

0|0
    0|0
  • Benim olaydan haberim yok kanka

0|0
    0|0
    • kanka destek ver gücümüzü görsünler. Bayrakla dalga geçmek neymiş anlasınlar.

• Ne yaptılar bilmiyorum ama baya öfkeli olduğuna göre haklısındır herhalde :D

• Öfkeliyim. Çünkü bu ülkede yaşayıp nankörlük ediyorlar.

Yükleniyor...